Головна таємниця жінок, яких люблять всерйоз і надовго. Повісити текст в рамку в кожній родині!

Ви теж чули про те, що більшість жінок зараз стали занадто меркантильними? Чоловіки скаржаться, що знайти нормальну жінку зараз просто не можливо, але у результаті одружуються саме з капризною та вимогливою пані. Чому ж так відбувається?

Секрет жінок, яких люблять назавжди

Глянці завжди друкують по декілька статей у номері про те, як закохати в себе чоловіка, як його стримати та зацікавити у стосунках. Жінки читають усе це і намагаються стати максимально зручною для чоловіка, але навіть після цього ніяк не можуть влаштувати особисте життя. На це є декілька причин:

  • Батьківські установки. З самого дитинства ми всотуємо у себе всю інформацію як губки, що й впливає на наше майбутнє життя. Деяких дівчаток з дитинства вчать, що жінка має бути гордою, сильною та самостійною. А ще нам здається, що за все у цьому світі треба платити, саме тому й боїмося подарунків чоловіка. 
  • Невпевненість. Якщо жінка боїться приймати подарунки, вона швидше за все просто невпевнена у собі. Їй здається, що вона не заслуговує такої уваги й це все може відбуватися на підсвідомому рівні. 
  • Просто не звикла. Можливо, раніше жінка просто не відчувала такої турботи з боку чоловіка, тому просто не знає як реагувати на його прояви уваги. 
  • Бажання бути зручною. Є й ті, хто взагалі нічого не вимагає від чоловіка, намагаючись зробити його життя комфортним. Це ще одна ознака невпевненості. 
  • Надмірна опіка. Деякі жінки включають режим мами та намагаються дати своєму чоловікові все та контролювати його життя.
  • Бажання жінки самостійно виконувати роль чоловіка у парі. Якщо жінка робить перші кроки у стосунках, сама дарує подарунки та проявляє увагу, то вона просто не дає чоловікові розкритися, адже забирає його роль на себе. 

Чоловіки люблять капризних та вимогливих жінок тому, що саме поряд із ними, вони можуть максимально проявити свої чоловічі якості. Поряд із нею він завойовник, захисник, годувальних, сильне плече та підтримка. Його тішить той факт, що він може подарувати вам подарунок та підняти настрій. 

Але варто також враховувати й те, що чоловіки геть не розуміють натяків. Річ у тому, що в них немає цього інстинкту, їм потрібна конкретика. Саме тому, коли ви кажете чоловікові, що на День народження вам нічого не потрібно, не дивуйтеся, що він вам нічого не подарує, або купить якусь непотрібну дрібницю.

Говоріть про свої бажання прямо, ви маєте на це повне право. Дозвольте своєму чоловікові бути справжнім чоловіком!

Ви з цим погоджуєтеся?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector