Головний секрет виховання дітей, на який ви витратите не більше 5 хвилин на день

Хто із батьків не прагне виховати зі своєї дитини успішну особистість? Інша справа, що не всім вдається вибудовувати виховний процес правильно. Стільки методик та вправ, а результат досягнути вкрай складно. Знайомо? Тоді цей “секрет” саме для вас!

Звичайна матуся із Харкова зуміла перетворити процес виховання свого малюка на справжню пригоду. І дитина Марії Конопенко зростає не тільки щасливою, але й впевненою у собі. І це далеко не весь список переваг цієї простої методики. Найголовніше – у вас ніколи не бракуватиме часу на цей виховний момент, адже він не займе більше п’яти хвилин часу на день.

Отож, давайте з’ясовувати, як дитину перетворити на щасливу людину у майбутньому?

Простий рецепт успіху та щастя від старанної мами

Марія Конопенко щодня записує до щоденника по п’ять досягнень своїх дітей. Спершу було вкрай складно пригадати стільки вчинків, якими малюки могли би похизуватись. Але із дня на день усі “не знаю” та “не хочу” почали залишатись у минулому. Діти почали робити результати на цей список!

Це сторінка із щоденника донечки Марії. Комусь ці записи здадуться смішними, але для батьків аж ніяк. Це справжня гордість!

Зараз це чудовий спосіб зблизитись із дітьми та налаштувати їх на “правильну” хвилю. А через років 10 подібні записи стануть відмінними спогадами!

Походження “Щоденника успіхів”

Хочемо вас розчарувати, цей спосіб виховання дітей вигадала не Марія Конопенко із Харкова. Його започаткував – як не дивно – іменитий бізнесмен та фінансовий консультант Бодо Шефер. Він почав вести власний “Щоденник успіхів” для того, щоб досягнути більшого професійного розвитку. Як виявилось, цей метод відмінно працює і на дітях.

Що важливо, зовсім не обов’язково записувати до щоденника тільки щось грандіозне. Вистачить маленьких досягнеть та подій, про які приємно пригадати перед сном.

Чому це працює?

Доведено, що негативні спогади завжди яскравіші, ніж позитивні. Адже людському мозку значно легше зосередитись саме на проблемах, аніж на хорошому.

З раннього дитинства дитина чує від батьків на кожному кроці лише “тут небезпечно”, “туди не йди”, “не впади – дивись під ноги” і тому подібне. Тільки уявіть, наскільки позитивно вплине на дитину методика, що змушує зосереджуватись тільки на хорошому! У дитини залишатиметься цей приємний післясмак хорошого дня. У будь-якому разі, ви можете робити це усією сім’єю та ділитись власними успіхами ввечері.

Вплив метода “п’яти досягнень” на дитину

Перше – зростає самооцінка. Людина не може почувати себе невдахою, якщо у неї щодня є усе нові досягнення.

Друге – дитина вчиться самомотивації. Навіть якщо ваш малюк ще не розуміє значення слова “мотивація”, він уже зацікавлений у тому, щоб ввечері йому було, що записати до щоденника.

Третє – хороший настрій. Дитина навчиться частіше думати про хороше. Тож, місця для негативних спогадів не залишиться.

Четверте – щось спільне із дитиною. Нарешті, ви маєте змогу зайнятись із дитиною чимось таким, що цікаво для вас обох!

П’яте – економія часу. Якщо у вас обмаль часу на дитину, подібна вправа із “Щоденником успіхів” стане справжньою знахідкою.

Розпочніть вдосконалення себе як мами із купівлі щоденника для успіхів вашого малюка!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector