Господи, дякую Тобі за всі закриті двері

Господи, дякую Тобі за те, що ти направляєш мене вірним шляхом. Дякую, що закриваєш непотрібні двері і не дозволяєш йти чужою дорогою. Завдяки тобі я оминув місця, які не призначалися для мене. Я знаю, що натомість мене чекає щось масштабне.  

Я вдячний Тобі за те, що втрачав і розлучався тоді, коли так не хотів цього. У той момент я помилково розцінював свої почуття як кохання, але насправді ми не підходили один одному. Зрештою я зрозумів, що все тільки на краще. Попереду на мене чекає щось світле і справжнє. Ось через що доводиться переживати відмови й невдачі.

Я ціную весь отриманий досвід і всі закінчені стосунки. Дякую, що я не зв’язав своє життя з людьми, які могли б мене зрадити, розчарувати або розбити серце. Дякую, що у мене вистачило сміливості й мудрості піти в правильний момент.

Я вдячний Тобі за всі труднощі, які змусили мене піти іншою дорогою. Саме там я побачив ті альтернативи, про які раніше навіть не здогадувався. Виявляється, що моя кінцева точка не обмежується одним місцем призначення. Я вдячний Тобі за те, що Ти супроводжуєш мене, розставляєш дорожні знаки і направляєш у вірну сторону.

Завдяки Тобі я йду на світло. Завдяки Тобі я прямую в місце, що стане мої домом.

А ще стільки моїх молитов залишилося без реакції з Твого боку. І за це я дякую! Адже вірю, що Ти знаєш про мої страждання, а все, що відбувається – це частина Твого продуманого геніального плану.

Ти, як ніхто інший, добре знаєш, що зможе зробити мене щасливим. Я знаю, що зможу впоратися зі всіма життєвими викликами, адже Ти не пошлеш мені того, що буде не під силу.

Лише Ти знаєш про кожен куточок моєї душі, про мої мрії й бажання. Але я не прошу в тебе їх реалізації, бо знаю, що Твої плани можуть бути грандіознішими.

Хочу сказати Тобі спасибі за те, що залишив деякі двері закритими.

А ви погоджуєтеся з такою позицією?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector