Вашим дітям потрібна не ідеальна мама, а щаслива!

Кожна жінка мріє стати ідеальною матір’ю. Під час вагітності вона читає багато літератури, переглядає журнали і уявляє, як буде виховувати свого малюка. Хочеться дати йому все найкраще і з раннього дитинства подбати про правильне харчування й розвиток. 

Проте правда в тому, що ідеальних матерів не існує. І чим швидше це усвідомить кожна жінка, ти щасливішою стане її дитина.

Неможливо навчитися бути вправною матір’ю без купи помилок. Адже лише на власному досвіді можна зрозуміти, що потрібно вашому малюку і як для нього буде краще.

Секрет успіху полягає в тому, що ідеальна мама – це та, яка може назвати себе щасливою. Тоді її внутрішній стан прямо пропорційно відбивається на дітях, які ростуть в злагоді, радості й достатку.

Не бійтеся помилятися. З дітьми по-іншому не буває. Досить винити себе за кожен промах. Хіба ви можете прослідкувати за усіма кроками малюка? Навряд чи. Змиріться, що він повернеться брудним з прогулянки або з невеликою шишкою на чолі. Від хвороб також не вийде вберегти, як би ви не гляділи. Такі моменти є невід’ємною частиною дорослішання. 

Мама має іншу важливу місію: дарувати свою любов, підтримку й розуміння. Дозвольте дітям самостійно пізнавати світ, але при цьому завжди будьте поруч. Адже так важливо знати, що у тебе є міцна й надійна опора.

Хваліть дітей за їхні досягнення, навіть якщо вони такі незначні. Це подарує їм впевненість в соб і зробить щасливими принаймні через те, що хтось вірить в них. 

Не потрібно помилково вважати, що справжнє щастя передбачає відсутність проблем і виснаження. Ні, ви будете втомлюватися, злитися, розчаровуватися. Проте ніщо не зможе затьмарити вашу радість від того, що ви отримали неоціненний подарунок у вигляді свого малюка. Поруч з ним навіть хаос буде здаватися не таким жахливим.

Кожен день буде відрізнятися один від одного. Сьогодні ви втсигли виконати усе задумане, а завтра – провал за провалом. Поспіх, втома, безлад. Чи робить це вас поганою матір’ю? Ні. Ви просто людина, яка має властивість втомлюватися. 

Це нормально відчувати роздратування чи безсилля. Нормально вийти у світ без макіяжу чи ходити у вчорашньому одязі. Не вдавайте ідеальну, а буде просто щасливою. Не женіться за досконалістю, адже материнство вимагає зовсім іншого. 

Найкращим індикатором того, що ви рухаєтеся в правильному напрямку є ваші діти. Ви можете похвалити себе, якщо вони радісні, щасливі й завжди усміхнені. Це ваше найкраще досягнення і найбільша нагорода. 

Діти не розлюблять вас, якщо ви будете помилятися. Вони не будуть ненавидіти вас, якщо ви не встигнете попрасувати постіль. Їхня любов не зменшиться, якщо сьогодні у вас все падає з рук. 

Ви для них назавжди залишитеся супергероям, навіть якщо доведеться піти в школу у брудній формі або з канапками замість корисного гарніру. Ваші діти хочуть любові й турботи. Все решта не має значення. Якщо у них комфортні умови існування й чудові взаємостосунки з мамою, то більшого для щастя й не треба. 

На жаль, жінки часто не помічають своїх досягнень і знецінюють все те хороше, що роблять для власних дітей. Натомість кожна помилка засідає глибоко в душі й викликає докори сумління.

Запам’ятайте, що вашим малюкам потрібна щаслива мама, а не ідеальна!

А як ви уявляєте ідеальну маму?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector