Господи, дякую Тобі за всі закриті двері

Я хочу сказати спасибі за те, що направляєш мене на вірний шлях. Ти закрив ті двері, які мені не призначалися. Адже є краща дорога, яка приведе мене до успіху, а не до посереднього результату.

Я хочу сказати спасибі за кожне “ні”. А ще я вдячна за кожну розлуку, навіть найболючішу. Лише оглядаючись назад, я розумію, наскільки це було правильним рішенням. Тепер я отримала те, на що справді заслуговую. Ти навчив мене чекати, адже найкраще завжди попереду. Заради цього мені доводилося чути відмови.

Я хочу сказати спасибі за кожен кінець. Мені вистачило духу розпрощатися з всім тим, що вело в прірву. Я змогла вирватися до світла. Дякую, що допоміг сформувати оточення і віддалив деяких людей, які зрештою зрадили мене.

Я хочу сказати спасибі за всі труднощі, які зустрічалися. Адже лише завдяки звивистій дорозі я змогла дізнатися наскільки багато можливостей у нашому світі. Завжди можна знайти краще місце призначення. Я рада, що можу покластися на Тебе. Ти безпомилково вказуєш мені правильний напрямок. 

Направляєш туди, де сяє світло. Туди, де я відчую себе на своєму місці.

Я хочу сказати спасибі за всі слова і молитви, які залишилися без відповіді. Так, я досі не знаю, як правильно вчинити в тій, чи іншій ситуації. Однак я переконана, що на Тебе можна покластися. Адже лише Ти є свідком моїх гірких сліз, які ллються щоночі.

Я знаю, що зможу зі всім впоратися, адже Ти не даєш нездійсненних випробувань. Я знаю, що зрештою на мене чекає щасливий кінець. Я вірю, що Твої рішення принесуть мені користь.

Не бачу сенсу просити Тебе здійснювати мої мрії. Ти сам бачиш, що відбувається в моїй душі. Я довіряю тобі і знаю, що Ти маєш великі плани на мене.

Хочеться тільки подякувати, що деякі двері все ж не відчинилися для мене. 

А які у вас думки з цього приводу?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector