Господи, я дякую Тобі за всі закриті двері

Я вдячний, що Ти закрив переді мною всі зайві двері. За те, що ти направив мене на кращу дорогу. За те, що ти не дав мені піти невірним шляхом. За те, що забезпечив мені гідне майбутнє і вберіг від другорядних ролей.

Я вдячний, що Ти змусив мене відпустити ті речі, які здавалися сенсом мого життя. Озираючись назад, я розумію, що це було правильним рішенням.

Лише тепер я знаю, що це все на краще. Я гідний більшого. Завдяки Тобі я навчився терпляче чекати на своє. Тепер я знаю, що зовсім скоро прийде щось велике і справжнє. Це змушує радіти будь-яким відмовам і невдачам.

Я вдячний за кожен кінець. Я вдячний за усі розставання. Адже якби не Твоє втручання, то я б залишився з розбитим серцем і пустою душею. Ти врятував мене від того, що могло погубити.

Я вдячний за усі труднощі. Ти показав мені, що існує інше життя. Ти показав мені, що є цікаві альтернативи. Ти показав мені, що кінцева точка може бути іншою. Ти показав мені, що у мене є свій особистий шлях і доля. 

Завдяки Тобі я знайшов світле місце, затишок і комфорт.

Я вдячний за ті молитви і звернення, які залишилися без відповіді. Адже я впевнений, що тільки Тобі відомо про мої справжні переживання і сльози.

Я знаю, що Ти зробиш мене щасливим. Я знаю, що Ти посилаєш лише ті випробування, які мені під силу пройти. Я знаю, що Ти приймаєш корисні для мене рішення.

Ти знаєш про всі мої мрії, бажання і плани. Якщо щось іде не так, то я готовий довіритися Тобі. 

Саме тому я настільки вдячний за всі закриті двері і втрачені можливості. 

А ви поділяєте ці думки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: