Хоч ми зустрічалися недовго, але ти залишаєшся особливим для мене

Наші стосунки не протрималася довго, але ти все одно змінив моє життя. Ти досі його змінюєш.

Знаю, що між нами нічого не вийшло. Розумію, що ми не підходили один одному, але все одно хочу подякувати тобі за все, що у нас було.

Я вдячна за те, що ти дозволив мені так сильно полюбити тебе. За те, що дозволив мені бути природною і безтурботною поруч з тобою. За те, що тобі було все одно, у що я одягнена і в якому стані моя зачіска.

Вдячна тобі за те, що ти підтримував мене кожен день. І за те, що робив все можливе, щоб завжди бути поруч зі мною, особливо коли мені було важко.

Спасибі за все, навіть якщо наші стосунки не склалися.

Коли наш роман завершився, я не змогла впоратися з сумом, в якому просто потонула. У мене ще довго не виходило зцілити своє розбите серце, бо ніяк не могла зрозуміти, де ж ми помилилися. Мої думки були з тобою. Я все ще відчувала сильну прихильність.

Знала, що наші відносини зайшли в глухий кут, але була не готова відпустити тебе. Мені не хотілося відмовлятися від нашого затишного маленького світу, який належав тільки нам двом. Мені не хотілося відмовлятися від тих шансів, які, як мені здавалося, у нас ще були. І найбільше мені не хотілося розлучатися з почуттям щастя, яке ти мені подарував. Не могла тоді уявити, що моє життя буде таким же щасливим без тебе.

Була не в змозі мислити логічно, коли вогонь горів в серці. Я дивилася на тебе, на себе, і на все, що відбувається між нами, крізь рожеві окуляри. Це ніяк не давало мені зрозуміти, що ми не підходимо один одному. Я була глуха до доводів логіки і розуму, тому що мені хотілося бути такою.

Не хотіла дивитися правді в очі. Не хотіла вірити в кінцівку наших відносин. Мені здавалося, що якщо попрощаюся з чимось хорошим, то вже не знайду щось краще.

Я не розуміла того, що в наших відносинах чогось не вистачало, чогось дуже важливого. І ти знаєш, тепер я зрозуміла, що однієї моєї любові було недостатньо. Якщо це справжня любов, ти не просто закохуєшся в цю людину. Ти ще закохуєшся і в саму себе, в ту, ким ти стаєш поруч з ним.

Ми можемо дбати про когось нескінченно, але, попри це, інша людина не належить нам. Любов одного з партнерів не гарантує довгострокових відносин.

Але знаєте що? Можливо, це і зовсім непогано. Можливо, всі маленькі історії кохання  це щаблі на шляху до того, щоб зрозуміти і полюбити саму себе. Можливо, вони ведуть нас до справжнього щастя.

Я не хотіла відпускати того, хто робив мене такою щасливою, і забула, що цілком можу бути щаслива сама по собі. Забула, що іноді ми повинні прощатися з чимось хорошим і терпляче чекати чогось кращого.

Слідувала за своїми почуттями і інстинктами, але забула про своє серце. Не полюбила саму себе. Не стала ближчою до себе, коли була з тобою. Я змінилася так, як зовсім не очікувала, намагаючись відповідати якомусь шаблону, який, як думала, тобі сподобається.

І хоча наші відносини були короткостроковими, ти все одно значив для мене дуже багато.

І факт того, що наш союз був нетривалим, не означає, що я забуду всі ті моменти, коли сміялася разом з тобою, коли обіймала тебе так міцно, немов ніколи не збиралася відпускати. Все ще пам’ятаю твою невгамовність і силу, твоє хвилювання і твій темперамент. Все ще сумую за всім цим моментам. Я до сих пір пам’ятаю кожну дрібницю.

І хоча наша пара не протрималася довго, це все одно змінило моє життя. Ти досі його міняєш. І тепер знаю, що повинна бути з кимось, хто дозволить мені почувати себе легше і вільніше. З людиною, з яким полюблю ту себе, якою я буду ставати поруч з ним.

Тепер знаю, що повинна закохатися в того, хто дозволить мені закохатися в саму себе.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector