Хочете бути коханою? НІКОЛИ не допускайте цих 6 помилок

Кохати – це прекрасно, але ось страждати від кохання – зло.

Якщо ви хочете бути дійсно щасливою жінкою у стосунках, то ніколи не робіть цих речей.

Ніколи не допомагайте йому фінансово

Буває ж таке що жінка хоче здатися дуже щирою та щедрою, тому коли бачить фінансову необхідність свого партнера, пропонує йому свої гроші.

Так ось, ніколи не робіть так.

Тільки тоді, коли чоловік фізично не може працювати через стан здоров’я – це нормально, йому допомагати деякий час, але тільки він одужає – хай йде працювати, інакше ви все життя пропрацюєте на трьох роботах, а відчуття щастя не буде!

Ніколи не даруйте дорогі подарунки

Як мінімум, ніколи не потрібно завойовувати увагу людини грошима та дорогими подарунками, адже це ніколи не закінчиться добром. Чоловік почуватиметься принизливо і не комфортно, якщо, звісно, він дійсно чоловік.

Навіть не думайте його жаліти

У житті так складається, що ми можемо нити, виливати свою душу та плакати в жилетку однієї людини, а любити зовсім іншу.

Особливо, це стосується чоловіків. Так, розмовляти потрібно, навіть обов’язково, але не жалійте свого партнера надмірно.

Краще його просто підбадьорте добрими та позитивними словами.

Наприклад, у мене був випадок, коли мої друзі зустрічалися 7 років (стосунки були хворі, адже чоловік постійно нив, міг годинами розповідати про свої проблеми своїй дівчині) і знаєте що? Він почав зраджувати і незадовго після розставання він одружився.

Ніколи не кидайте йому фразу «а я тобі казала»

Ця фраза усім не подобається, але ви навіть уявити собі не можете, як погано на неї реагують чоловіки.

Якщо ви розумієте, що ви абсолютно праві, що ви давали гарну пораду, але ваш партнер її не дотримався та допустив помилку – змовчте, максимум скажіть, що помиляється кожен, тому люди і вчаться.

Якщо вам важливо бути за своїм чоловіком, як за стіною, то не давайте йому навіть сумнівів у його силі.

Не відмовляйтеся від особистого життя і кар’єри

Уявімо: втомлена жінка у якої на руках дитина, каструля, на голові бігуді, а на плитці вже збігає борщ.

Не дуже привабливо, чи не так?

Ясна річ, що чоловіки люблять поглядом. Коли вони бачать прекрасну картинку, то не підуть від неї, а якщо ви хочете повністю забезпечити дім комфортом і ситістю, тоді не забувайте про свою фігуру та красу, адже це перш за все ви і ваше здоров’я.

Не змінюйтеся заради чоловіка

Коли чоловік обожнює супермоделей, у яких видно кістки, а ви дівчинка з формами, то хіба вартує виснажувати себе задля того, аби цей чоловік вам постійно дорікав?

Найкращим варіантом у таких відносинах буде просто попросити у партнера знайти собі дівчину – ідеал, якій не потрібно змінюватися.

А як ви зберігаєте стосунки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector