Хочете знати, чи можна довіряти людині? Шукайте ці 15 ознак

Міцні відносини надають нашому життю сенс. І їх основа — довіра.

Ось 15 ознак чоловіка, якому можна довіряти:

1. Він постійний у своїх словах і діях.

Чоловік, гідний довіри, поводиться стабільно в різних ситуаціях, використовуючи схожий стиль спілкування. Він здатний контролювати себе, постійний у своїй поведінці і робить те, що говорить (навіть якщо йому не дуже хочеться).

Гідні довіри люди не носять масок і не прикидаються, щоб справити враження. Вони не змінюють тему розмови тільки тому, що вони вже отримали потрібну їм інформацію або тому, що їм так захотілося.

2. Він скромний і здатний співпереживати.

Ці риси характеру говорять про те, що чоловік думає про навколишніх і не вважає себе кращим або важливішим від когось іншого. Отже, видається дуже малоймовірним, що такий чоловік буде йти по головах, щоб тільки отримати бажане.

3. Він поважає кордони інших людей і їх життєві принципи.

Гідний довіри чоловік не прагне нав’язати комусь свою думку, адже він не відчуває потреби контролювати навколишніх. Він розуміє, що означає слово «ні».

4. Він прагне до компромісу і не чекає, що отримає все просто так.

Довіра — це дорога з двостороннім рухом. Здатність йти на невеликі жертви у відносинах говорить про те, що людина прекрасно усвідомлює цей факт.

Гідний довіри чоловік готова йти на компроміс, коли це необхідно. Якщо він і просить про щось, то обов’язково пояснить, чому він це робить, і яка вам від цього користь.

5. Він спокійний. В його присутності ви теж відчуваєте себе спокійно.

Чоловік, який звик прикидатися кимось, і переслідує приховані мотиви, буде помітно нервувати. Зокрема, це буде проявлятися в мові його тіла.

Якщо чоловік спокійний, це говорить про те, що йому нема чого приховувати. Він чесний у своїх словах і відкритий. Швидше за все, ви теж будете відчувати себе спокійно в присутності такої людини. Все тому, що ви не будете помічати ознак неспокою і неусвідомлено поводитися так само.

6. Він не гає час людей, які його оточують. 

Гідний довіри чоловік зробить все для того, щоб не запізнитися на зустріч. Він не буде скасовувати її в останню хвилину. Він прекрасно знає, що це заважає іншим.

Крім того, скасувати зустріч — значить не стримати обіцянки, яку він дав.

7. Він вміє бути вдячним.

Такий чоловік здатний визнати, що він не може всього зробити сам. Він віддає належне роботі в команді. Здатний бути вдячним і визнавати заслуги інших.

Він не прагне всі лаври приписати собі.

8. Він відкрито викладає все, навіть малоприємні для нього факти.

Гідний довіри чоловік надає величезного значення правді і чесним відносинам. Він не буде брехати, щось недоговорювати або фальсифікувати дані, з якими працює.

Коли необхідно, він може оприлюднити інформацію, навіть якщо вона поставить під удар його репутацію або спровокує конфлікт. Гідний довіри чоловік вірить, що подібного роду конфлікти можна завжди вирішити. Головне — вміти зрозуміти опонента і налагодити з ним спілкування.

9. Він здатний вам довіритися і розповісти щось особисте про себе.

Визнати свої помилки — для багатьох означає проявити слабкість. Гідні довіри особистості не бояться здатися слабкими. Якщо людина розповідає вам про себе щось особисте, це говорить про те, що вона вам довіряє. Вона хоче, щоб ви теж були з нею чесні і відкриті.

10. Він не думає лише про матеріальні цінності і не схиблений на грошах.

Бажання мати багато красивих речей абсолютно природно. Однак, все добре в міру. Гідний довіри чоловік спокійно може поділитися, щоб допомогти комусь іншому.

Стабільне фінансове становище і здатність не зациклюватися на грошах говорять про те, що людині можна довіряти. Вся річ у тому, що він не відчуває потреби принижувати навколишніх тільки для того, щоб врятувати свою шкуру і щось отримати.

11. Він часто опиняється правий.

Як ми вже з’ясували, гідна довіри особистість дуже високо цінує правду. Така людина здатна довго і наполегливо працювати для того, щоб докопатися до істини.

Він присвячує багато часу пошуку правдивої інформації, адже саме вона дозволить їм знайти правильну відповідь у тій чи іншій ситуації.

12. Він не любить пліток.

Така людина не любить робити висновки і будувати думку про навколишніх, ґрунтуючись на припущеннях інших людей. Він вважає за краще отримувати інформацію з першоджерела і безпосередньо спілкуватися з тими, хто може повідомити перевірені факти.

Гідний довіри чоловік уникає суспільства пліткарів. Він прекрасно знає, що плітки — це інформація з негативним забарвленням, яка може тільки нашкодити.

13. Він готовий вчитися і відкривати для себе щось нове.

Такий чоловік прекрасно знає про те, що він не знає відповідей на всі питання. Він постійно перебуває в пошуку способів, які дозволять навчитися чомусь новому і розвиватися.

Він готовий ділитися з навколишніми цікавою інформацією та новими фактами.

14. Він намагається зблизитися з вами. Ви знаєте людей з його кола спілкування.

Прагнення зблизитися з вами говорить про те, що ви важливі для цієї людини. Він хоче, щоб ви увійшли в коло його близьких.

Хтось із ваших знайомих може постаратися переконати вас в добрих намірах цієї людини. Не піддавайтеся на цей прийом. Він постійно знайомить вас з кимось зі свого оточення? Малоймовірно, що цей чоловік щось від вас приховує.

15. Він завжди готовий допомогти і підтримати.

Гідний довіри чоловік буде підтримувати і допомагати вам просто тому, що ви цього потребуєте. Така людина зробить все для того, щоб прийти вам на допомогу в скрутну хвилину.

Вам була корисною ця інформація?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: