Пари серед знаків Зодіаку з найбільшим показником сумісності

Ваша сумісність зі знаком Зодіаку може привести вас до плідної дружби або партнерства. Будьте неупередженими і готовими тверезо поглянути на дружбу або ж відносини, яким не судилося досягти успіху.

Ви шукаєте свою ідеальну пару? Ідеальним способом в пошуку друга або партнера виступають знаки зодіакального кола. Сумісність знаків Зодіаку залежить від безлічі факторів. Показані тут пари знаків Зодіаку засновані на традиційних особистісних рисах окремо взятого знака.

Отже, перед вами знаки Зодіаку з найбільшим показником сумісності:

Овен

Ідеальний союз для Овна: Лев, Стрілець, Терези і Водолій

Овен зосереджений на дії, а не на словах. Він найбільш сумісний з вогняними знаками Лева і Стрільця. Може бути засмучений повітряними знаками, такими як Терези. При цьому їхні істотні відмінності можна об’єднати, щоб відносини стали більш міцними.

Телець

Ідеальний союз для Тельця: Діва, Риби, Козеріг і Терези

Телець є одним з найбільш стійких знаків. Орієнтуючись на комфорт і стабільність, Телець може забезпечити стабільність в житті такого чутливого знака, як Риби. Телець також цінує мистецтво і найбільш духовні в житті речі.

Близнюки

Ідеальний союз для Близнюків: Терези, Водолій, Лев і Стрілець

Близнюки люблять інтелектуальні розмови. Такі повітряні знаки, як Терези і Водолій забезпечать їм порцію неймовірної кількості «гострого на язик» гумору.

Рак

Ідеальний союз для Рака: Риби, Козеріг, Близнюки і Скорпіон

Рак є одним з найбільш чутливих і емоційних знаків Зодіаку. Риби виступають ідеальною парою в більшості випадків. Козеріг і Близнюки вважають ніжну натуру Рака дуже привабливою.

Лев

Ідеальний союз для Лева: Стрілець, Терези, Близнюки і Овен

Лев і Овен мають миттєву сумісність. Два вогненних знаки можуть глибоко пізнати один одного. Лев знаходить корисний контраст в жартах Стрільця і ​​жалісливій натурі Водолія.

Діва

Ідеальний союз для Діви: Телець, Козеріг, Скорпіон і Риби

Знак Землі (Діва) найкраще підходить для Тельця, Козерога і Скорпіона, але також може знайти захоплення з боку ніжної Риби.

Терези

Ідеальний союз для Терезів: Овен, Близнюки, Телець і Водолій

Терези здатні заспокоїти темпераментного Овна, на що не може претендувати жоден інший знак Зодіаку. Терези насолоджуються яскравою індивідуальністю Близнюків. Тельцям підвладно надавати заспокійливу дію на Терезів.

Скорпіон

Ідеальний союз для Скорпіона: Козеріг, Риби, Скорпіон і Телець

Кажуть, що Скорпіон — найупертіший з усіх знаків. Телець з головою бика має стійкість, щоб змиритися з сильним характером Скорпіона.

Сам Скорпіон знаходить більше контрасту в Рибах і Козерогові.

Стрілець

Ідеальний союз для Стрільця: Овен, Лев, Близнюки і Водолій

Стрілець має необережність легко занудьгувати. Ці чотири знаки вміють підтримувати його за допомогою блискучих бесід і спонтанних дій.

Козеріг

Ідеальний союз для Козерога: Телець, Рак, Діва і Риби

Черговий знак Землі, Козеріг, зацікавлений в довгостроковому і міцному партнерстві. Ці чотири знаки висловлюють повну готовність в цьому. Вони стануть хорошим доповненням до інтелектуальної особистості Козерога.

Водолій

Ідеальний союз для Водолія: Близнюки, Терези, Риби і Лев

Водолій таємничий і волелюбний. Виявляє схильність до двосторонньої природи Близнюків. Водолій зачарований мрійливими Рибами.

Риби

Ідеальний союз для Риб: Рак, Діва, Скорпіон і Риби

Риби — один з найбільш емоційних знаків. Вогняний Скорпіон прекрасно звертається до спокою і загадковості Риб.

Не варто переживати, якщо вашого партнера або друга не знайшлося в цьому списку. Астрологія може надати корисне керівництво при з’єднанні і зіставленні різних особистостей в єдине ціле. При цьому жоден знак не може стати запорукою успішних відносин або ж навпаки, зруйнувати їх. Однак — це лише підтверджує правило виключення.

Веселіться в союзі з цими знаками і дізнавайтеся, хто з ваших друзів і родичів перерахований тут. Незалежно від того, чи є ваші друзі і члени сім’ї волелюбними Повітряними знаками або стійкими Земними знаками, ви знайдете нові виміри для їх особистостей, коли розглянете їх знаки Зодіаку.

А ви вірите у сумісність саме таких зодіакальних пар?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: