Хочете знати, чи можна довіряти людині? Шукайте ці 15 ознак

Міцні відносини надають нашому життю сенс. І їх основа – довіра.

Ось 15 ознак людини, якій можна довіряти:

1. Вона постійна у своїх словах і діях.

Людина, гідна довіри, поводиться стабільно в різних ситуаціях, використовуючи схожий стиль спілкування. Вона здатна контролювати себе, постійна у своїй поведінці і робить те, що говорить (навіть якщо їй не дуже хочеться).

Гідні довіри люди не носять масок і не прикидаються, щоб справити враження. Вони не змінюють тему розмови тільки тому, що вони вже отримали потрібну їм інформацію або тому, що їм так захотілося.

2. Вона скромна і здатна співпереживати.

Ці риси характеру говорять про те, що людина думає про навколишніх і не вважає себе кращою або важливішою від когось іншого. Отже, видається дуже малоймовірним, що така людина йти по головах або робити щось таке, щоб тільки отримати бажане.

3. Вона поважає кордони інших людей і їх життєві принципи.

Гідна довіри людина не прагне нав’язати комусь свою думку, адже вона не відчуває потреби контролювати навколишніх. Вона розуміє, що означає слово «ні».

4. Вона прагне до компромісу і не чекає, що отримає все просто так.

Довіра – це дорога з двостороннім рухом. Здатність йти на невеликі жертви у відносинах говорить про те, що людина прекрасно усвідомлює цей факт.

Гідна довіри людина готова йти на компроміс, коли це необхідно. Якщо вона і просить про щось, то обов’язково пояснить, чому вона це робить, і яка вам від цього користь.

5. Вона спокійна. В її присутності ви теж відчуваєте себе спокійно.

Людина, яка звикла прикидатися кимось, і переслідує приховані мотиви, буде помітно нервувати. Зокрема, це буде проявлятися в мові її тіла.

Якщо людина спокійна, це говорить про те, що їй нема чого приховувати. Вона чесна у своїх словах і відкрита. Швидше за все, ви теж будете відчувати себе спокійно в присутності такої людини. Все тому, що ви не будете помічати ознак неспокою і неусвідомлено поводитися так само.

6. Вона не гає час навколишніх.

Гідна довіри людина зробить все для того, щоб не запізнитися на зустріч. Вона не буде скасовувати її в останню хвилину. Вона прекрасно знає, що це заважає іншим.

Крім того, скасувати зустріч – значить не стримати обіцянки, яку вона дала.

7. Вона вміє бути вдячною.

Така людина здатна визнати, що вона не може всього зробити сама. Вона віддає належне роботі в команді. Здатна бути вдячною і визнавати заслуги інших.

Вона не прагне всі лаври приписати собі.

8. Вона відкрито викладає все, навіть малоприємні для неї факти.

Гідна довіри людина надає величезного значення правді і чесним відносинам. Вона не буде брехати, щось недоговорювати або фальсифікувати дані, з якими працює.

Коли необхідно, вона може оприлюднити інформацію, навіть якщо вона поставить під удар свою репутацію або спровокує конфлікт. Гідна довіри людина вірить, що подібного роду конфлікти можна завжди вирішити. Головне – вміти зрозуміти опонента і налагодити з ним спілкування.

9. Вона здатна вам довіритися і розповісти щось особисте про себе.

Визнати свої помилки – для багатьох означає проявити слабкість. Гідні довіри особистості не бояться здатися слабкими. Якщо людина розповідає вам про себе щось особисте, це говорить про те, що вона вам довіряє. Вона хоче, щоб ви теж були з нею чесні і відкриті.

10. Вона не думає лише про матеріальні цінності і не схиблена на грошах.

Бажання мати багато красивих речей абсолютно природно. Однак, все добре в міру. Гідна довіри людина спокійно може поділитися, щоб допомогти комусь іншому.

Стабільне фінансове становище і здатність не зациклюватися на грошах говорять про те, що людині можна довіряти. Вся річ у тому, що вона не відчуває потреби принижувати навколишніх тільки для того, щоб врятувати свою шкуру і щось отримати.

11. Вона часто виявляється права.

Як ми вже з’ясували, гідна довіри особистість дуже високо цінує правду. Така людина здатна довго і наполегливо працювати для того, щоб добратися до істини.

Вона присвячує багато часу пошуку достовірної інформації, адже саме вона дозволить їм знайти правильну відповідь у тій чи іншій ситуації.

12. Вона не любить пліток.

Така людина не любить робити висновки і будувати думку про навколишніх, грунтуючись на припущеннях інших людей. Вона вважає за краще отримувати інформацію з першоджерела і безпосередньо спілкуватися з тими, хто може повідомити достовірні факти.

Гідна довіри людина уникає суспільства пліткарів. Вона прекрасно знає, що плітки – це інформація з негативним забарвленням, яка може тільки нашкодити.

13. Вона готова вчитися і відкривати для себе щось нове.

Така людина прекрасно знає про те, що вона не знає відповідей на всі питання. Вона постійно перебуває в пошуку способів, які дозволять навчитися чомусь новому і розвиватися.

Вона готова ділитися з навколишніми цікавою інформацією та новими фактами.

14. Вона намагається зблизитися з вами. Ви знаєте людей з її кола спілкування.

Прагнення зблизитися з вами говорить про те, що ви важливі для цієї людини. Вона хоче, щоб ви увійшли в коло її близьких.

Хтось із ваших знайомих може постаратися переконати вас в добрих намірах цієї людини. Не піддавайтеся на цей прийом. Вона постійно знайомить вас з кимось зі свого оточення? Малоймовірно, що ця людина щось від вас приховує.

15. Вона завжди готова допомогти і підтримати.

Гідна довіри людина буде підтримувати і допомагати вам просто тому, що ви цього потребуєте. Така людина зробить все для того, щоб прийти вам на допомогу в скрутну хвилину.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector