“Хочу закінчити війну і поїхати в український Луганськ!” – прикордонник Гаджет одним із перших зустрів війну

Прикордонник Гаджет понад 23 роки свого життя служив у прикордонному відомстві.

Кар’єра чоловіка розпочалась із військового ліцею. Там він здійснив свою мрію і став військовослужбовцем. Після навчання розпочав працювати у Західному регіональному управлінні, далі служба продовжилась у Східному, а згодом його відправили на Київщину. Коли у 2014 розпочалась війна, прикордонник якраз перебував на Луганському напрямку. Тоді довелось проявити всю міць та відвагу, щоб успішно виконати поставлене завдання — захистити від окупації Красну Талівку.

Після оборони селища Гаджета відправили на службу до київського аеропорту: «Я усвідомлював, що війна не закінчилась і вона буде мати продовження, тому готувався сам і передавав досвід колегам», – розповідає прикордонник.

24 лютого розпочалось для прикордонника з вибухів та термінових зборів на позиції. Діти та дружина знаходились у безпечному місці, коли він почав оборону Київщини. Як тільки на півночі з окупантами все було вирішено, нова робота вже чекала на сході. Хто знає, як проходила б служба чоловіка, якби не його бажання знову побачити сім‘ю: «Я не хочу, щоб моя донька жила у війні, тому зроблю все, щоб вона швидше закінчилась, і російські варвари навіть подумати боялись лізти на нашу землю. Я захищаю своє», – говорить прикордонник.

У вільний час Гаджет займається малюванням. Після Перемоги мріє поїхати з сім’єю в український Луганськ.

«Робити по совісті», – кредо з яким по життю іде Гаджет…

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector