Хто така дружина? Це жінка, яку чоловік колись любив, а можливо, любить і зараз. Вона, напевно, зберегла сліди своєї колишньої краси

«Ситуація така: ми з чоловіком 12 років одружені, 3 роки тому він завів коханку, вважає себе мега-хитрим і думає, що я ні про що не здогадуюся. Всі ці роки я чекаю, коли ж він отямиться, але судячи з усього, від неї йти він не збирається

Питання: а навіщо ж він тоді живе зі мною? Він ні дня без неї прожити не може, кожен день з нею бачиться, графік роботи у нього вільний і дозволяє півдня стирчати у неї, а ввечері, як зразковий сім’янин, він удома. Я сто разів хотіла йому сказати, що все знаю, і вигнати. Але не можу, наша дочка шалено його любить. 

Як до батька, у мене немає до нього претензій. Ставлення до мене не змінилося, так само поважає, вислуховує, уважний. Що взагалі відбувається ?!» Жінка дійсно не розуміє, чому її чоловік не йде до коханки, якщо вже так її любить. А все виявляється просто – чоловікові дуже подобається ситуація, що склалася, і з дому він ніколи не піде.

Як і більшість інших, які сновигають наліво.Давайте подумаємо, хто така дружина? Це жінка, яку чоловік колись любив, а можливо, любить і зараз. Вона, напевно, зберегла сліди своєї колишньої краси, але побут і роки її пристойно пошарпали. У неї завжди багато турбот, тому що на її плечах будинок і діти (при цьому вона ще й працює), вона часто втомлюється і буває в поганому настрої.

Чому чоловікам складно залишатися вірними?А хто така коханка? Молода, красива жінка, яка доглядає за собою, незмінно добре виглядає, вона не обтяжена турботами і проблемами, вона просто радіє життю і готова на все заради свого нового чоловіка. З нею добре займатися сексом. Це завжди нові відчуття, які не схожі на виконання подружнього обов’язку з дружиною. Часто зустрічі з нею відбуваються в несподіваних місцях, що додає яскравості відчуттів.

З нею добре сходити в ресторан, нею приємно козирнути перед друзями.Так, це стереотипні образи, але з певними (часто дуже незначними) коригуваннями вони дійсно описують будь-яку дружину і будь-яку коханку. Коли уявляєш двох цих жінок, стає зрозуміло, чому одружений чоловік піддався чарам молодиці і зрадив-таки своїй дружині. Але чому ж він не йде, якщо знайшов свою нову любов?

А навіщо? Його і так все влаштовує. Дружина чекає вдома з гарячою вечерею (це дуже приємно – усвідомлювати, що тебе чекають, для тебе щось роблять). Вона вже напрасувала на ранок сорочки, сходила на батьківські збори до школи і вирішила проблеми дітей. Коханка готова задовольнити його сексуальне бажання в будь-який момент. Коротше, життя вдалося.

Все життя з хорошою людиною, у якої зовсім інший смак щастя! І ще один нюанс: як тільки коханка отримує офіційний статус, скажімо так, першої жінки, вона дуже швидко приміряє на себе образ дружини і починає діяти відповідно. Вона одразу ставить чоловікові зовсім інші вимоги, починає пиляти його, як це робила дружина, адже тепер він багато чого їй винен.

Не варто забувати про дітей. Адже якщо піти від дружини, можна взагалі забути про її існування. З дітьми такий фокус не пройде. Я розумію, що є виродки, які спокійно кидають дітей і знати потім про них нічого не хочуть. Але це все ж одиниці. Найчастіше чоловік прагне підтримувати відносини, та й аліменти ніхто не скасовував. А це все створює додаткові проблеми. Так і виходить, що з коханками одружуються тільки дурні.

Що ви думаєте з цього приводу?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector