Хто ці чудові кошенята, в яких можна закохатися?

Ці дикі кішки є зменшеною копією гепардів, тигрів та леопардів. У них надзвичайної краси очі і неймовірна котяча грація. Ви повинні звернути свою увагу на цих дивовижних тварин.

Каракал — це дика пустельна кішка, яку вдалося приручити. Якщо ви захочете стати власником такого домашнього улюбленця, то вам доведеться витратити близько 5000 $. Ця кішка може легко замінити будь-яку собаку.

Дехто плутає каракалів з риссю. Однак вони відрізняються своїми меншими розмірами, однотонним забарвленням і стрункою статурою. Шерсть каракалів залежить від регіону проживання. Відтінки змінюються від світло-рожевих до яскраво-рудих. 

Дослівно назва «Karakulak» у перекладі з турецької означає «чорні вуха».

Каракали мешкають на деревах. Однак, коли у них з’являється потомство,  вони перебираються в нори, де вигодовують малят.

Ці тварини справжні хижаки, які харчуються кроликами, гризунами і птахами, а потрібну рідину вони отримують з їжі, тому інколи здається, що вони можуть обходитися без води.  

У древньому Ірані та Індії люди використовували каракалів як мисливців. Адже ці тварини дуже активні в період сутінків та на світанку. 

А ви б хотіли завести собі таку кішечку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: