Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури

Брайан Мок з дитинства захоплювався творчістю. Він любив малювати і ліпити різноманітні фігурки. У дорослому віці його потяг до прекрасного нікуди не дівся, тому свій креатив він направив на роботу з металом. Зараз Мок відомий і талановитий скульптор, а матеріалом його робіт служать “відходи”. 

Мок зміг дати сміттю друге життя. Він утилізує його оригінальним способом. З будь-яких побутових металевих матеріалів митець створює справжні шедеври. Цвяхи, ложки, бляшанки, болтики оживають на очах. Фігури вражають своїми деталями і реалістичністю. 

Сам Брайан закликає оточуючих до розумного споживання. Він має визначену соціальну позицію, яка грунтується на концепції перероблення сміття і повторного використання непотрібних предметів. Діяльність Мока приносить йому не лише задоволення, але й користь для навколишнього світу. Вражає те, що чоловік думає про екологічне питання людства і намагається творчо сприяти запобіганню забруднення. 

Скульптор приділяє творчості по 8 годин на день. У нього немає вихідних. Матеріали чоловік здобуває на сміттєзвалищах. Мок працює вже понад 20 років і за цей час зміг повторно використати близько 30 тонн металу. На виробництво однієї фігури може йти декілька днів. Митець також творить на замовлення, що власне й приносить йому гроші на прожиття.

Усі, хто бачить вироби Мока буквально втрачає дар мови і довго придивляється до усіх складових кожної фігури.

Яка скульптура вам сподобалася найбільше?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector