Ідеальний батько насправді неідеальний: що ховається за ширмою соцмереж?

Зараз у мене є зведений брат. Адже батько пішов з нашої сім’ї, коли я був ще зовсім маленький. Він переїхав в інше місто, одружився вдруге і у нього народилась дитина.

З батьком я особливо не спілкувався, він не приїздив до мене. Але я почав помічати, що він пересилає мої фотографії собі на сторінку у фейсбуці. Там, де я отримую кубки у змаганнях з дзюдо. Я попросив його цього не робити, але він відповів, що не може, бо дуже пишається мною.

Все б нічого, але, чому він не проявляв такої уваги та турботи, коли мама не мала, де взяти гроші на мою форму? Щоб оплатити гурток? 

А вчора я взагалі побачив, що він відкопав десь мої дитячі фото і підписав їх: “Перші кроки майбутнього чемпіона”.

Я негайно набрав до нього і сказав видалити це.

– Не видалю. Я ці фото у мами купив. Маю повне право публікувати їх там, де хочу.

Як виявилось, це не брехня. Мама і дійсно віддала йому альбом моїх дитячих світлин за те, що він дав їй грошей. У неї тоді фінансова криза була. 

Зараз він хизується цими фото. Виставляє їх мало не щодня.

Я не знаю, як правильно вчинити: забити і не реагувати на це ніяк чи розібратись з ним по дорослому. Я не хочу опускатись до його рівня і писати якісь негативні коментарі під цими світлинами, але бажаю вивести його на чисту воду. У соцмережі він такий ідеальний батько, а по факту навіть не знає мене.

А що ви порадите хлопцеві?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector