– Ігор, він знайшов собі коханку! Я це відчуваю всіма фібрами душі! – а в голосі такий розпач

Близька подруга викликала мене на сходову клітку покурити. Я був здивований її поведінкою. Зазвичай вона взагалі не палить. Лише в рідкісних випадках. Але тепер ось такий «рідкісний випадок» у моєї Насті настав.

– Ігор, він знайшов собі коханку! Я це відчуваю всіма фібрами душі! – а в голосі такий розпач. Очі сумні і повні болю. Вона дуже сильна жінка, але ось прийшла межа і її силі …

Чоловік у Насті дуже шанована людина. Працює в міській лікарні на посаді хірурга. Хороший чоловік, одним словом. Ось на роботі його і спіткало почуття. Мабуть, прийшла нова медсестра або асистентка. Я знаю, що радити в таких ситуаціях, але завжди, коли це говорю, у мене по тілу пробігає холодок:

– Не панікуй! Переказиться! Роби вигляд, що нічого не розумієш … Просто затисни всю свою волю в кулак і живи …

Я ще той порадник. Що мені? Наговорив всього тут, розвернувся і пішов у своїх справах. А вона ж з ним кожен день в ліжко лягає і нутром відчуває: зраджував він їй сьогодні чи ні. Згадує великий зручний диван в його кабінеті. Всім відділенням на нього скидалися, адже хірургу треба відпочивати після важкої операції.

Анастасія завжди була дуже доглянутою і красивою. Постійно ходила на фітнес, займалася в спортзалі, відвідувала косметолога. Доглянута, яскрава, амбітна. Коли вона заходила в приміщення, всі чоловіки, які там знаходилися, завжди оберталися їй услід.

А потім Насті виповнилося сорок, і вона різко здала свої позиції. Ні, вона залишалася такою ж красунею, але тепер вона стара дружина. А старих дружин наші мужики просто перестають цінувати. Старість ця виражається не віком, а сприйняттям. Адже вона вже так давно з ним, що нудно …

Після сорока у чоловіка відкривається друге дихання. Його починає тягнути на різні експерименти. І тут він помічає якусь особу, років двадцяти з хвостиком. Трохи симпатичну, та ще зі звабливими грудьми. І все … Мужик пропав … Таку дівчинку дуже просто зачарувати: зводити в кафе, купити сережки і колечко, підвезти додому, порадувати романтичним зізнанням. І все. Вона дивиться на тебе, як на Бога у плоті і готова на все заради твоєї посмішки.

Так що ж робити зі старою дружиною?

Нерозумні чоловіки йдуть із сім’ї до своєї нової любові. Чим це загрожує? Зазвичай любов за класикою жанру живе три роки. Через цей час старший чоловік стає зовсім не цікавий молодій жінці. Вона знаходить собі когось нового. Більш харизматичного і молодого, і йде до нього. Правда, при цьому прихоплює половину майна свого законного «папіка». А мужик, який оговтався від біса в ребрі, залишається ні з чим.

Один мій друг пішов до дівчини, яка була на двадцять п’ять років молодша за нього. Коли через два роки вони розійшлися, товариша вхопив інфаркт, і він помер. Красуня отримала всі його статки професора літератури. І зараз у неї все чудово.

Шановні, завжди зберігайте холодний розум. Не варто обіцяти всього себе першій зустрічній дівчині. Потім це може вам дуже болісно відгукнутися. Тим більше, не оформляйте на свою нову любов те, чого ви досягали роками.

Запам’ятайте! Ваша стара дружина – ваш бойовий соратник. Вона все зрозуміє, прийме і витерпить. При правильному формулюванні питання ви зможете навіть спільно вибирати нову краватку для майбутнього побачення. Не розбивайте корабель свого сімейного життя об каміння випадкових зв’язків. Робіть це максимально приховано.

Пригадую випадок. Один чоловік чесно зізнався дружині, що загуляв, і вона його вигнала. П’ять років вони жили окремо. А потім він прийшов до неї і почав натякати, що йому самотньо без неї. І вона його прийняла назад. Їй теж було самотньо. Зараз живуть душа в душу.

У моєї подруги Насті теж все налагодилося. Я запитав через два роки, як йдуть справи. Анастасія променисто посміхнулася і кивнула, мовляв інтрижка закінчилася з найменшими втратами для обох.

Розумний чоловік ніколи не спалює мости зі своєю старою дружиною, адже вона набагато надійніша від молодої коханки. І з нею набагато приємніше милуватися заходом свого життя.

Ви б змогли пробачити чоловікові зраду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector