Іноді любов всього вашого життя приходить після найбільшої помилки

Кожному з нас хоча б раз розбивали серце. Пережити цей досвід надзвичайно складно. А ще складніше, розплющити очі та побачити, що всі останні події явно вказували на стрімке наближення кінця. Нам просто не хотілося цього помічати. Ми міцно тримали рожеві окуляри та не давали їм впасти під дією холодного вітру безнадійності. Швидше за все, ви одразу бачили його токсичне ставлення, проте сподівалися, що ваше кохання зможе його змінити.

Вам здавалося, що кохання – це цілющі ліки, які зможуть вилікувати будь-який недуг та недолік. Ви не помічали, як починали писати першою, а він своєю чергою відповідав вам через декілька годин, чи навіть днів. Ваші друзі точно вказували вам на ці проблеми, проте ви намагалися ховатися та захищатися незрозумілими запереченнями та виправданнями. 

Ви наївно вірили, що одного дня він побачить ваше кохання й зможе відповісти взаємністю, але цього ніколи не станеться. Він просто не цінує вас та ваш внутрішній світ і ніколи не буде цінувати. Він не відповідає не тому, що зайнятий, а тому що просто не вважає за потрібне. Ця людина ніколи не дозволить вам повністю розкритися та поділитися своїми думками, тому що насправді, він любить лише себе. Для нього важлива лише його думка та принципи. Хіба вам потрібен такий чоловік?

Навряд чи вам вдалося б побудувати з ним майбутнє своєї мрії, адже він над цим навіть не замислювався. Йому чхати на ваші цілі та бажання. Можливо, зараз ви розумієте, що він був найбільшою помилкою всього вашого життя, проте не варто про це шкодувати. Він допоміг вам зруйнувати стіну й побачити реальний світ. Тепер ви чітко розумієте, від яких чоловіків варто тікати, а з якими будувати свої стосунки. Звичайно, з самого початку вам буде страшно відкривати своє серце незнайомцю, проте справжнє кохання обов’язково дочекається свого часу.

Зазвичай, саме після таких помилок в нашому житті з’являються люди, які є тими “єдиними та неповторними”. Люди, котрі відкривають всередині нас цілі світи та допомагають будувати щасливе майбутнє. Ви обов’язково зустрінете такого партнера й саме тоді зрозумієте, як виглядає справжнє кохання. 

Ви вже знайшли таку людину?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector