Казка в реальності: історія кохання після тяжкої втрати

Ви чули історії про людей, які одружилися зі своїм першим кохання або знайшли його ще до того, як досягли повноліття? Ви могли б навіть почати шукати відповіді на запитання, чи є надія на справжнє кохання пізніше. Є! І історія любові Пірса Броснана та Кілі Шей Сміт, доводить це.

До того, як ці двоє зустрілися, Броснан був одружений з Кассандрою Харріс. Він любив її глибоко і сильно, у нього не було вибору, окрім як відпустити її, коли вона програла битву з раком яєчників. «У всьому цьому є неймовірна жорстокість», – сказав він People в 1992 році, через кілька місяців після смерті своєї дружини. «Втрата людини, з якою ти ділився всім. Це був перший раз в моєму житті, коли я переживав важку втрату, і це приголомшує».

Але порожнеча після смерті його дружини незабаром заповнилася, коли через пару років, в 1994 році, він отримав другий шанс на любов – з Кілі Шей Сміт. І тоді почалося подорож щасливого, люблячого і тривалого шлюбу. На першому побаченні вони говорили до 3-ї години ранку і не могли відірватися один від одного. Броснан сказав: «Де б я не був в світі, я сумував за нею, і я посилав їй квитки, щоб ми могли бути разом. Ми просто підходили один одному».

І так думав не тільки Броснан. Сміт відчувала ту ж саму іскру і, знаючи, що вона знайшла когось особливого, впала йому на п’яти. Вона сказала: «Він дійсно любить і цінує жінок. Він розумний, чарівний, і його справжня краса виходить з душі».

Броснан все ще переживав втрату першої дружини, але Кілі допомогла йому впоратися з цим горем. «Кілі завжди була добра і жаліслива і заохочувала мене оплакувати Кессі. Я весь час думаю про Кессі … » сказав він. «Я думаю, Кілі – моя Полярна зірка, яка завжди наглядає за мною».

Вони складаються разом, як шматочки головоломки, і, провівши разом близько 7 років, вони нарешті одружилися в 2001 році.

18 років по тому у них була прекрасна сім’я з двома хлопчиками, Діланом і Періс. І скільки б років не пройшло, іскра, яка їх об’єднувала, ніколи не згасала. «Мені подобається її життєва сила, її пристрасть. Коли Кілі дивиться на мене, в мене тремтять коліна», – сказав він.

Виховуючи двох синів разом, Сміт більш ніж щаслива і вдячна, що встала на цей шлях батьківства з Броснаном. У Instagram вона опублікувала фотографію, на якій було написано: «З Днем батька доброго, смішного, ніжного і щедрого тата. Спасибі, що приєднався до мене в цій подорожі і приніс радість материнства в моє життя».

Старіння не є проблемою для них, тому що вони мають один одного і з кожним днем ​​люблять все сильніше. «Я знайшов відмінну жінку в Кілі Шей», – сказав він. Говорячи про свою дружину, він говорить, що вона – «сила, без якої я не зміг би жити».

Протягом багатьох років люди бачили, що їх любов ніколи не зменшувалася. Натхненні, вони теж сподіваються знайти любов, шану та відданість, які поділяють Броснан і Сміт.

Вам подобається ця зіркова пара? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector