Історія найсильнішої любові батька до сина

Якщо уявити, що існує нагорода в номінації «Найкращий батько», то американець Дік Хойт був би одним із претендентів на її вручення. 

Чоловік став батьком у 1962 році. На жаль, його син від народження мав ДЦП. Однак Дік не опускав руки і намагався зробити все можливо, щоб вилікувати його.

Звичайно, про повне одужання не могло бути й мови. Та чоловікові вдалося значно покращити стан сина. Батько навчив Ріка читати та користуватися комп’ютером. Ще одним захопленням хлопчика були спортивні змагання. Він із задоволенням дивився їх по телевізору, а у 1977 році запропонував Діку взяти участь в міському марафоні, який організовували на честь паралізованих дітей.

Батько, який раніше займався бігом, не зміг відмовити сину. Дік пробіг 8 кілометрів разом з Ріком. Він штовхав перед собою коляску з хлопцем, який був щасливим від всього, що відбувалося того дня.

Так створилася «Команда Хойт». Незабаром хлопці підкорили забіг у 10, 22, 5 і 42 кілометри. Потім вони почали займатися тріатлоном. 

Дік не лише бігав разом зі своїм сином, але й плавав і їздив на велосипеді. Батько прив’язував до себе мотузку з човном, у якому сидів Рік, а також возив його у спеціальному кріслі на велосипеді. 

Згодом команда стала учасником змагань «Айронмен». За умовами там потрібно проплисти 3, 86 км, проїхати на велосипеді 180, 25 км і пробігти 42, 195 км. Дік та Рік шість разів змогли подолати цей шлях від початку до кінця. 

«Команда Хойт» завершила свою кар’єру у 2014 році. Вони були учасниками півтори тисячі марафонів та змагань з триатлону. Також їх занесли у залу слави «Айронмену», а в Бостоні встановили пам’ятник на їхню честь.

Рік також працював в Бостонському коледжі, де створював пристрої для людей з обмеженими можливостями, які дозволяли їм спілкуватися та виконувати інші задання. 

Дік Хойт одного разу зізнався, що не хотів би нічого змінювати у своєму житті. Він радий, що провів багато часу зі своїм сином і зміг зробити його щасливим.

А що ви думаєте про цього чоловіка?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: