Йшов одного разу вранці у своїх справах. Іду, думаю про своє і раптом чую дитячий крик: «Не піду! Відпусти! Допоможіть!!!»

Йшов одного разу вранці у своїх справах, шлях пролягав через двори багатоквартирних будинків. Іду, думаю про своє і раптом чую дитячий крик: «Не піду! Відпусти! Допоможіть!!!». Миттю знайшов джерело шуму, побачив, як якийсь мужик, схопивши за руку біляву дівчинку років шести, грубо тягне її до відкритої машини, а та щосили впирається і відчайдушно кричить.

Батьківський інстинкт спрацював як годинник, за пів секунди я виявився поруч і втрутився. Запитав, що відбувається? Чоловік сказав, що все, мовляв, нормально, це дочка його, просто їхати не хоче, ось і вередує. Думаю: «Ага, як же – знаю я, бл * ть, таких «батьків». Повертаюсь до дівчинки і питаю, чи правду каже цей дядько, вона, крізь істерику, прошмигала: «Ні, він мені не батько!»

Від злості аж у жар кинуло, кажу: «Зараз поліцію викличемо, вони приїдуть і розберуться хто кому родич». Мужик раптом розлютився, мовляв, вони і так спізнюються, так що немає у нього часу ще поліцію чекати, а мені взагалі не слід лізти не в свою справу, і спробував знову схопити дівчинку. Дав громадянину під дих, заламав йому руки за спину і сів на них верхи (добре бути великим і сильним), дівчинка істерику припинила одразу ж, просто стояла і дивилася на нас, кліпаючи очима. Далі діалог:

Мужик: (хрипко) Злізь з мене, все зараз поясню …

Я: (поліз в кишеню за телефоном) Поліції поясниш. (Уже дівчинці) Все добре, сонечко, зараз поліція приїде і допоможе тобі маму знайти.

Мужик: Аліса, Аліса, попроси дядька відпустити мене.

Аліса: (боязко) Відпустіть, будь ласка, дядю Сашу.

Я: О_о … дядю Сашу ???

Виявляється, чоловік доводиться Алісі вітчимом, вони збиралися їхати на якісь заняття, які дівчинка терпіти не може і постійно через них вередує, ну а сьогодні чогось надто розійшлася, і вітчим, після довгих умовлянь, кінець кінцем роздратувався і силоміць потягнув її в машину, ну а тут я – на коні і в обладунках …

Аліса історію підтвердила, я, ясна річ, вибачився і пояснив, як все виглядало з боку. Олександр, вибачення прийняв, ба більше, сказав, що на моєму місці вчинив би так само. До речі, дівчинка НЕ ​​брехала – фактично дядько Саша їй не батько, тому «Вірте дітям».

Я готовий отримати цілий шквал критики, проте, ніхто з незгодних не зможе переконати мене в правильності прийнятого тоді рішення. Адже в таких справах краще перестрахуватись, ніж пройти повз, а потім дивитися новинні сюжети, від яких кров у жилах холоне і заснути ночами не можеш.

А ви б кинулися рятувати дівчинку?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector