Мені 49 років. У шлюбі вже 20 років, двоє дітей. Одного разу, я знайшла анкету свого чоловіка на сайті знайомств

Мені 49 років. У шлюбі вже 20 років, двоє дітей. Пристрасть лишилась в минулому, але в цілому у відносинах все стабільно. Думки про зраду ніколи не турбували. Рідкісні сварки не більше.

Є у мене самотня подруга, вже давно вона намагається знайти свою любов на сайті знайомств – безуспішно. І тут вона знову горювала, що їй не щастить з чоловіками. Тоді я вирішила поглянути на тих чоловіків. Зайшла без реєстрації, тільки відзначила свій вік. Анкет та фото було море, але в цілому все, як завжди. Інформації давалося мало. Коли я вже збиралася йти з сайту, натрапила на головній сторінці на фото нових анкет, і в одній з них я впізнала свого чоловіка! Мене почало трусити, я думала, це помилка. Але в анкеті переконалася, що це він (хоча він змінив ім’я і трохи збавив вік). Написав, що відносин у нього немає, є середній заробіток, діти і окрема квартира. Приховувати не буду, анкета була хорошою, навіть згадала рядок з вірша «Корову свою не продам нікому, така скотина потрібна самому».

Тоді, звичайно, мені було не до сміху. Думала навіть розбудити чоловіка і попросити пояснити це. Але стрималася, випила валер’янки і стала думати. Для чого це було зроблено? Поспілкуватися? Для флірту в інтернеті? Чи це був реальний варіант зради? Я хотіла зрозуміти істину. Працює він в чоловічому колективі, ще якісь варіанти для інтрижки відсутні, тому залишається варіант з сайтом. Зрозуміти, чи було вже спілкування з кимось неможливо. Поведінка чоловіка ніяк не змінювалася. Після цього, я пішла спати, але стерла історію своїх пошуків.

Вранці знову намагалася помітити якісь зміни – безуспішно. На роботі я раптом зрозуміла, що він обманює не тільки мене, а й жінок, які йому можуть писати. Навряд чи вони шукають легких відносин, особливо, кому за 30. Тоді було вирішено все дізнатися не оригінальним, але цілком хитрим способом.

Вечір. Моя анкета з’являється на сайті. Мене звуть Маша, але тут я була – Мар’яна. Виходячи з побажань чоловіка – пишу вік 35 років. Складніше було вибрати фото, я знайшла, яке він не бачив, і трохи відредагувала. Ось і інтрига буде: впізнає чи ні?

Не впізнав! Писала я йому не відразу, спочатку трохи вжилася в роль – він не повинен був здогадатися. Тут я була незаміжня, але незалежна, дуже тендітна, але не з тих, хто не боїться висловлювати свою думку. Дуже начитана, нічого не розуміла в “чоловічих” справах, і визнавала, що чоловіки сильні і розумні. У міру стежила за собою. І мій суджений попався.

Згодом діалог пожвавився, мені навіть подобалося, особливо, що мене дико смішила дана ситуація. Сидять двоє під одним дахом, і пишуть один одному з вигаданих сторінок. Тут я навіть трохи пробачила чоловікові: захотів він розбавити своє життя, навіть якщо і таким чином, всяке буває. Скоро я йому розповім, побачу реакцію, а після ми обговоримо всі наші проблеми.

Але позитивний настій скоро став сходити нанівець. Чоловік в розмові себе дуже прикрашав, а коли я поставила питання про його минуле, то дізналась велику кількість дуже цікавих подробиць. Розлучилися ми 3 роки тому, діти дорослі і разом бути причин вже не було. Інтересу до мене немає. Зате Мар’яна вже слухала промови про її красу, розум і розуміння, і що з нею все було б інакше.

Тут після вечері чоловік запитав, чи все в порядку. Вау, помітив! Я списала все на роботу, і більше питань не було, він пішов в кімнату (спілкуватися з Мар’яною). Я вимила посуд і пішла відповідати. Відповідала я там тільки чоловікові. До речі, ось вам і вся “правдивість” історій людей з мережі.

Час минав, і він, все ж, запросив Мар’яну в кафе (хоча, мене вже давно туди не водив). Тут я б могла ефектно з’явитись, але було ще питання про окрему квартиру. Без побоювань виставити Мар’яну трохи розпуснішою, я написала, що мене цікавить більше інтимна сторона цієї зустрічі. Він забарився, але запропонував побачитися в квартирі. Звичайно, іншої квартири у нас не було, але він викрутився відмінно: винайняв квартиру, а мені сказав, що треба щось перевірити на дачі, можливо навіть ночувати там лишиться. А там і телефон може не ловити.

Забігаючи думками наперед, висловлю, що мене дуже хвилює те, якими були б його дії, будь Мар’яна справжньою? Це була б зустріч на ніч? Чи він потім постійно б квартиру винаймав? Обманював би її? Але ця таємниця все одно б розкрилась, про що він думав? Або не думав взагалі?

Було складно, але я пішла. Ось я стою у всій красі біля чужих дверей. Подзвонила. Відкриває чоловік і голосом, повним шоку видає: «Маша, ти звідки тут?!». Там я побачила класику: квіти і шампанське з тортом. Чоловік думав, що я дізналася про Мар’яну, але пізніше зрозумів. Далі нема чого щось описувати, але він не відчував себе винуватим. Виявилося, це я винна, і взагалі я жорстока жінка так підло повелася з його почуттями! А його вчинки – це, мабуть, не важливо.

Кожному буде свій урок з цієї ситуації. Ми розійшлися. Тепер він може спокійно шукати Мар’яну. А я сподіваюся, знайти того, хто ніколи не обдурить і не зрадить.

А як би ви вчинили на моєму місці?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector