Кіт ходив за Юлею по п’ятах, не відстаючи ні на крок. Немов контролював. Навіть в туалет намагався прорватися

Приятель мій Павлик розлучився з дружиною після майже двох десятків років спільного життя. Таке трапляється. А так як мужик виявився на рідкість порядним, то залишив колишній дружині і дорослій доньці все, що було накопичено за роки сімейного життя. Сам пішов на орендовану квартиру з однією валізкою. Також зі старим котом на додачу. Як у тій казці про кота в чоботях.

Десь рік жив Павлик один, на протилежну стать і не дивився. Відходив, так би мовити, від потрясіння. Але ближче до літа поранене чоловіче серце почало нарешті відтавати. Він навіть завів сторінку на інтернет-сайті знайомств. Ось через той сайт і познайомився з однією Юлею, фарбованою блондинкою. Взагалі-то по паспорту вона, швидше за все, була якась  Гюльчатай, типова така дочка Сходу. Але слов’яни ж толерантний народ, нам по барабану: чорненька, жовтенька, аби людина була хороша!

Ось і подружилися Павло з цією Юлею не на жарт. До весілля, звичайно, поки не дійшло, але через тиждень цукерково-букетного періоду дамочка вже почала залишатися ночувати в Павла на орендованій холостяцькій барлозі. І все б добре, та аж надто її кіт Кеша лякав. Ходив за Юлею по п’ятах, не відстаючи ні на крок. Немов контролював. Навіть в туалет намагався прорватися. А коли парочка лягала в ліжко, одразу прагнув прилаштуватися поруч. Та не скромненько скраєчку, а неодмінно намагався втиснутися між голубками. Юлю така поведінка нахабного кота дуже напружувала.

Одного разу посеред ночі Павлик взагалі ледь заїкою не став, прийшовши до тями від пронизливого жіночого вереску. Причина незабаром з’ясувалася, коли Юля трохи відійшла від істерики. Виявилося, прокинулася вона від того, що стало важко дихати. На груди немов важкий камінь давив. Відкрила очі і прямо перед своїм обличчям побачила звірячу морду з витріщеними кулями, яка здалася такою жахливою, що жінка заверещала в голос.

А це був просто кіт Кеша, який прилаштувався у неї на грудях. Він і на Павлика так раніше постійно залазив ночами. Нічого особливого. Але Юля налякалася до смерті. До того ж вага кота жінці здалася неймовірною. Казала, ледь не плачучи, що він ледь не розчавив їй грудну клітку. І цей пильний погляд котячих очей!

Треба визнати, що Кеша і справді постійно намагався, що вночі, що вдень, підібратися ближче до обличчя Юлі і заглянути їй в очі.

Загалом, через кота чи ні, але через півмісяця Юля хлопця покинула. Просто перестала приходити в гості, а потім на телефонні дзвінки відповідати. Так Павло і не сумував особливо. Розбіглися, ну й добре. Невелика втрата.

Тільки незабаром трапилася неприємність – Кеша захворів. Якщо раніше рубав все підряд з апетитом тигра, то тепер почав все рідше підходити до своєї чашки на кухні. Та й то, підійде, понюхає і крокує назад, щоб тихенько прилягти в куточку. Павло йому вже ледь не чорну ікру накладає, а кіт пожує пару крихт і з винуватим поглядом повертається на своє ліжко. Захворіло звірятко … змарніло, тільки в животі немов кулька якась. На пухлину дуже схоже.

Носив Павлик кота до ветеринарів. Спочатку таблетки і порошки прописували, а потім повідомили, що кота краще приспати, щоб не мучився. А Кеша насправді здався. Висох, як мумія, ходив ледве-ледве, хитаючись і ледь не падаючи. Павло місця собі не знаходив від горя. Втратити такого вірного друга, з яким прожили пліч-о-пліч 15 років! Вирок і «добру» пораду ветеринарів він геть-чисто відкинув. Звернувся по допомогу до приятеля, чия родичка зцілювала хвороби нетрадиційними методами. Простіше кажучи, магією.

Жінка ця і пояснила Павлику, що й до чого зробити, щоб врятувати улюбленого кота. Сама за цю справу чомусь не стала братися, хоч Пашка і розщедритися був готовий.

Але мужик сам впорався. Та й не особливо хитрим обряд виявився. Він мені пізніше проговорився випадково, якими маніпуляціями займався (хоч знахарка заборонила про це кому-небудь розповідати).

У підсумку, хочете вірте, хочете ні, Кеша пішов на поправку! Спочатку потихеньку, а потім його остаточно стало краще. Знову почав їсти, навіть з ще більшим апетитом. Тверда куля в животі, колишній розмір якої був як здоровенний чоловічий кулак, почала розсмоктуватися, зменшуватися, а потім і зовсім перестала відчуватися. Кіт буквально за пару тижнів обріс м’ясом, і навіть подекуди жирком. Шерсть стала густою, а задоволена мордочка круглою, як в старі добрі часи. Загалом, життя у обох холостяків налагодилося, повернувшись в колишнє русло.

Про швидкоплинний роман з Юлею Павлик і зовсім тепер не згадував. Освоївся на сайті знайомств. Почав періодично контактувати то з одною, то з іншою, то з третьою, яка жадає романтики і пригод, любителькою інтернету. І ось, якось одна з цих дамочок, розговорившись після доброї дози шампанського і приємно проведеного часу, розповіла Павлику незвичайну історію про свою подружку. Ту, виявилося, теж звали Юля.

Далі зі слів подружки Павла:

«У Юлі тяжко захворів батько. Лікарі, як завжди, виявилися безсилі. Правильний діагноз поставили вже на четвертій стадії, коли весь лівер у мужика розвалився. Одна втіха, в їх великий татарській рідні знайшлася бабка, яка володіла магією. Ну, так всі говорили.

До неї і звернулися з останньою надією за допомогою дружина і дочка хворого. Що бабуська там нарадила – достеменно невідомо. Але сенс зводився до того, що треба терміново перевести хворобу на іншого чоловіка. І краще, щоб іновірця.

Ось з метою врятувати тата Юля і познайомилася на сайті з одним дурником. Все зробила, як навчила бабуся. Кілька разів для цього довелося ночувати вдома у хлопця, який який нічого не підозрював. А потім, коли обряд був виконаний повністю, під слушним приводом з ним розлучилася.

У щасливий результат, звичайно, вірилося насилу. Але в такій безвихідній ситуації часто народ починає вірити в чудеса.

І диво сталося! Батько Юлі, на диво всім, пішов на поправку! Як це сталося? Чи то бабина магія допомогла, чи то людський організм самостійно переміг смертельну недугу? .. Та це вже особливо нікого не хвилювало. Головне, мужик почав стрімко одужувати! Уже будував плани на майбутнє, про те, як влітку закінчить будинок на дачній ділянці, буде знову їздити на риболовлю і ходити по гриби-ягоди …

Але, на жаль, радість тривала недовго. Тижнів через три хвороба повернулася. І вже з триразовою силою. Батько Юлі помер». 

Павлик уважно дослухав розповідь, а потім запитав:

– А що з тим дурником з сайту знайомств сталось?

– Та хто ж його знає? Юля з ним більше не зустрічалася, а всі контакти видалила майже відразу після розставання.

Павло на хвилину задумався і знову запитав:

– Є у тебе в телефоні фотка Юлі?

– Так є, звичайно. Ось, дивись … А навіщо тобі? Історія сподобалася? ..

І жінка весело розсміялася, простягаючи свій смартфон. З екрана Павлику посміхалося знайоме вилицювате обличчя фарбованої блондинки …

Звичайно, Павло нічого не став розповідати своїй тимчасовій візаві.

Тільки зовсім по-іншому глянув на своє знайомство з Юлею. А ще на свого вірного друга Кешу. Який якимось незбагненним чином, ні секунди не роздумуючи, прийняв весь удар чорного обряду на себе …

А ви говорите, інстинкти …

Ви вірите в те, що коти здатні забирати людські хвороби на себе?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector