Клей, ножиці, гофрований папір і в вашому домі оселяться феї

Інколи для гарного настрою достатньо зайнятися улюбленою справою, яка розфарбує твої сірі будні кольоровими барвами. Якщо вам подобається рукоділля, тоді ми приготували для вас цікавий варіант для творчості. З гофрованого паперу ви разом зі своїми дітьми можете виготовити милих і чарівних фей, які стануть окрасою дому або цікавою іграшкою. 

Спочатку вам потрібно взяти тонкий кольоровий гофрований папір для спіднички і щільний тілесний для обличчя та рук. З першого виріжте прямокутник шириною 15-17 см і довжиною 1 м. Утворіть з нього кільце, з’єднуючи краї клеєм або скотчем. Одну сторону розтягніть руками так, щоб утворилися хвилі. Іншу – зберіть складками і закріпіть ниткою. У результаті у вас повинна вийти така основа:

Щоб прикрасити плаття феї потрібно підготувати спеціальні пелюстки. Для цього виріжте з кольорового паперу декілька прямокутників розмірами 17х7 см. Кожен з них складіть уздовж навпіл і виріжте краплю. Широкий край з обох сторін кутом накручується на шпажку, а центр потрібно розтягнути, щоб пелюстка була пишною.

Готові пелюстки клеїмо до нашої основи.  Перший шар по колу, а наступні – в шахматному порядку. 

Тепер формуємо голову. Для цього потрібно сформувати з вати кулю діаметром 3 см. З щільного гофрованого паперу тілесного кольору виріжте прямокутник розмірами 4х20 см. По центру перекрутіть його, а всередину запхайте кулю. Скріпіть все ниткою, яку згодом варто замаскувати смужкою паперу. Тепер у вас повинні вийти ось така голова та шия:

Наступний етап – руки. Для цього потрібно взяти 5 шматків дроту довжиною 22 см. Кінчики обмотайте тілесним папером, адже згодом вони служитимуть нам кистю. Потім усі відрізки зберіть докупи. Цікавою деталлю стане манікюр на кінчиках пальців. 

Приклейте готові руки до тулуба. Зверху прикріпіть голову. На спині та на грудях приклейте додаткові шматки паперу. Якщо ви хочете, щоб у феї був бюст, то підкладіть шматок вати спереду. 

Далі з ще одного шматка кольорового паперу робимо топ. Для цього потрібно вирізати два прямокутники і перекрутити їх за принципом бантика. На поясі прикріплюємо ще одну смужку у вигляді поясу. 

Щоб зробити волосся, потрібно вирізати ще один прямокутник і нарізати на 3/4 його довжини смужки, тобто волоски. Їх можна заплести в косу, а сам парик клеїмо до голови. 

Далі формуємо квітко. Для цього потрібно вирізати квадрат розмірами 10х10 см і заокруглити його краї. З вати робимо імітацію бутона, якого прикріплюємо до дроту. Обмотуємо його папером і готову квітку вкладаємо в руки ляльці. 

Лише погляньте, яка вийшла краса!

Чи сподобалася вам така ідея для творчості?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: