Кохання з великою різницею у віці – бути чи не бути?

Любові підкоряються роки… Так це чи не так?

Люди діляться на 2 табори: одні кажуть, що вік зовсім не відіграє ніякої ролі, коли мова йде про любовні справи, інші – щиро вірять в те, що велика різниця у віці може нашкодити стосункам. 

Одна читачка розповіла нам свою історію. Її 21-річний син закохався без тями в жінку, якій майже 30 років. 

Вона вже думає про сім’ю, фінансову безпеку і власну квартиру. А її Микола – студент, який навіть не знає, що таке робота, бо батьки його повністю забезпечують, аби він сконцентрував усю увагу на навчанні. 

Ірина дуже хвилюється, аби син заради дівчини не пожертвував своєю освітою, намагаючись в свої 20 знайти гідну роботу. 

Жінка гадки не має, як напоумити сина знайти собі молодшу дівчину. Спершу хотіла змиритися з такими новинами, але коли дізналася про те, що та Марина ще й з неблагополучної сім’ї – не могла мовчати. 

Син усе сприймає дуже гостро і болюче. Кожна розмова закінчується сваркою. Батько хлопця вирішив зайняти позицію нейтралітету. Він не підтримує Миколу, але й не збирається втручатися в його особисте життя. Переконує дружину в тому, що найкращі життєві уроки – це ті, які винесені з власного досвіду.

Микола ж налаштований дуже серйозно – навіть познайомив Марину з батьками. Ірині вона, звісно ж, не сподобалася: тиха, скромна і навіть трохи залякана. Не сказала за столом ані слова, що ще більше насторожило матір її обранця. 

Тепер Іра ламає собі голову з приводу того, як правильно вчинити в тій ситуації. 

Сперечатися не варто – ситуація і справді досить неприємна і непроста, але є кілька порад, які можуть зарадити. 

Перше це те, що будь-які проблеми може вирішити його величність діалог! Якщо матір відверто поговорить зі своїм сином без тиску, погроз і сотні порад, то можна уникнути напруги в сім’ї і сварок між найдорожчими. Потрібно спитати сина, чи готовий він нести відповідальність за цю дівчину, за їхні стосунки. Працювати і навчатися водночас.

А раптом Миколі дійсно вистачить сил на все це? Може, це саме те, що йому зараз потрібно? Не можна недооцінювати потенціал власної дитини. Іноді в батьків замилене око, тому їм складно помітити, що їхнє чадо вже виросло і здатне приймати розумні і свідомі рішення. 

Ну, і складно тут не погодитися із батьком Миколи. Ми можемо чогось навчитися тільки тоді, коли наступаємо на власні граблі. Ситуація з романтичними стосунками – не виняток. Є однакова ймовірність того, що між Миколою і Мариною щире кохання, яке допоможе їм подолати усі труднощі, така ж ймовірність того, що ці стосунки не закінчаться хеппі-ендом, як впевнена в цьому Ірина.

Але ж не спробуєш – не дізнаєшся?

Яку пораду Ви можете дати Ірині? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook 

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector