Коли хтось обманює або погано ставиться до вас, справа в ньому, а не в вас

Мабуть, кожна людина хотіла б уникнути болючих падінь, зрад, болю та страждань. Однак цей досвід є надзвичайно корисним. Такі життєві уроки показують нам, кому варто довіряти, а кому ні. Вони вчать мудрості і додають сміливості. Головне правильно приймати і трактувати усі удари долі. 

Пам’ятаю, що після зради близької людини я одразу почала шукати проблеми в собі. Мені було прикро, що кинджал у спину прилетів звідти, звідки я його найменше очкувала. Проте здавалося, що саме я підштовхнула людину на цей вчинок.

Можливо, я недостатньо струнка? Можливо, не цікава? Можливо, надокучлива? У будь-якому разі я не вважала себе гідної уваги, любові та турботи.

Мені довелося витратити багато часу, сил та енергії на усвідомлення того, що справа насправді в іншій людині. Це вона має проблеми, тому й поводиться негідно. Натомість її діяльність жодним чином не характеризує мене.

Мій колишній пішов до іншої жінки лише тому, що намагався підвищити свою низьку самооцінку. Після цього він змінив ще кілька супутниць. Чи всі були “недостатньо хорошими”? Ні. 

Зрада відбулася лише через його проблеми, а не мої. Таким чином він відчайдушно намагається задовольнити своє его та побороти комплекси.

Лише зріла людина може відповідати за власні почуття і визнавати свої недоліки. Натомість слабаки будуть перекладати усю відповідальність на оточуючих. Саме тому мені шкода його. Він залежний від інших жінок, які дають йому відчуття собівартості. 

Раніше я думала, що його вчинки роблять мене негідною ні його почуттів, ні проявів любові з боку будь-кого. 

Тепер моє мислення кардинально змінилося. Кожна людина заслуговує на кохання. Ми всі варті щирих почуттів і хорошого ставлення. Це право ми отримуємо від народження. Проте не всі готові це зрозуміти.

Вік та досвід навчили мене цінувати себе. Я більше не повинна нічого доводити оточуючим. 

Якщо хтось не готовий подарувати мені свою вірність, любов та турботу, то це лише його проблеми. Таке ставлення не пов’язане з моєю особистістю. Я не зобов’язана терпіти біль і не повинна страждати. У пріоритеті мої власні почуття та інтереси. 

Відносини – це взаємодія двох партнерів, які діляться один з одним позитивними емоціями. Якщо з однієї сторони немає взаємності, тоді стосунки не мають сенсу. Наприклад, я не готова бути єдиним джерелом любові і тягнути за собою іншу людину.

Не терпіть зневажливого ставлення. Не піддавайтеся маніпуляціям. Не дозволяйте контролювати вас. Це все зробить вас залежними від іншої людини і змусить прогинатися під нею. Чи такими ви уявляєте нормальні стосунки?

Якщо людина вас справді любить, тоді ви не почуєте з її вуст ні брехні, ні образ, ні категоричних наказів. Натомість наявність цих проявів свідчить про те, що основою ваших стосунків є точно не щирі почтуття. 

З власного досвіду я зрозуміла наступні речі:

1. Коли партнер зраджує вам, це практично ніколи не має до вас прямого відношення.

Не дозволяйте негідному партнеру посіяти у вашій свідомості зерно сумнівів та невпевненості в собі.

2. Погана поведінка вашого партнера нічого не говорить про вас.

Якщо вам зрадили, то не варто приховувати цей факт чи соромитися його. Адже з вами немає жодних проблем. Негаразди відбуваються у житті та в голові тієї людини, яка пішла на такий вчинок. 

3. Ваша самооцінка залежить лише від вас.

Жодні зовнішні чинники не можуть диктувати вам рівень самоповаги чи почуття гідності до самого себе. 

4. Любов – це про позитив, усмішки і щастя, а не про біль та страждання.

Не варто обманювати себе і жити в ілюзіях, що кохання – це страждання. Ні зради, ні брехня, ні біль не мають нічого спільного з цим світлим почуттям.

Насправді любов не шкодить, а зцілює та лікує. Якщо у вас все навпаки, тоді йдіть геть і не озирайтеся.

5. Одні невдалі стосунки – це не привід розчаровуватися.

Не бійтеся кохання і не відмовляйтеся від нього. Адже у невдалих стосунках винні конкретні люди. Наступні відносини будуть кращими, якщо поруч буде правильна друга половинка.

Чи згідні ви з думкою автора?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: