Мова тіла: 15 ознак того, що ти йому дуже подобаєшся

Ніщо не є більш красномовним, ніж мова тіла. У словах може критися обман, але невербальна поведінка завжди видає істинні почуття. 

Патті Сміт, експерт з мови тіла, багато років займається вивченням цієї теми. Практикуючий психолог склала список поведінкових сигналів, які свідчать про те, що чоловік відчуває до тебе симпатію. 

1. Розширені зіниці.

Якщо у кавалера розширені зіниці, то або ви знаходитеся в темному місці, або ти йому подобаєшся. 

Психолог каже: “Розширення зіниць – це мозкова реакція на об’єкт, який викликає бажання і до якого хочеться наблизитися”.

2. Підняті брови.

Коли людина дивиться на об’єкт, який їй подобається, то на підсвідомому рівні намагається розплющити якомога ширше очі, щоб краще його роздивитися. Тож під час бесіді варто звернути увагу на рови кавалера. Якщо вони зведені догори, тоді він відчуває симпатію. 

3. Він показує передні зуби.

Патті Сміт коментує: “Чоловіки перестають посміхатися широко “на весь рот”, оголюючи зуби, десь у віці 5-6 років. Пізніше подібна усмішка з’являється на їх обличчі тільки в одному випадку – якщо вони насправді щасливі”. 

Якщо стосунки з чоловіком лише починають зав’язуватися, то він може усміхатися невпевнено та сором’язливо. Як тільки він перестане ховати зуби, то можна сміливо розглядати це як ознаку симпатії. 

4. Він облизує губи.

Поруч з людиною, яка тобі подобається, процес слиновиділення різко підвищується. Це змушує регулярно облизувати губи або стискати їх міцніше. Тому на цю ознаку також варто звертати увагу. 

5. Він посміхається не тільки ротом.

Щира усмішка не лише підіймає куточки губ, але й супроводжується зморшками біля очей та в районі лобу. Якщо чоловік проявляє цю щиру емоцію, то має до вас почуття. 

6. Він розглядає твоє обличчя.

Патті Сміт переконана в тому, що закоханий чоловік 80% часу під час вашого спілкування буде дивитися на твої риси обличчя, уникаючи прямого контакту з очима. 

7. Він робить глибокий вдих, коли бачить тебе.

Хлопець, якому ти подобаєшся, буде рефлекторно робити глибокий вдих, втягуючи живіт та вигинаючи груди. Це своєрідний прояв мужності. 

Сміт пояснює: “Це закладено в нас еволюційно: широка грудна клітка і вузька талія у чоловіка – робить його більш бажаним і затребуваним серед жінок. Іншими словами, цим жестом він просто намагається тебе привабити”.

8. Він нахиляється до тебе, коли ти говориш.

Якщо чоловік зацікавлений тобою і тим, що ти говориш, то підсвідомо буде підсуватися ближче до тебе. Проте інколи причиною може бути шумна атмосфера навколо. 

9. Він займає позу: “руки в боки”, а лікті в сторони.

Розгорнута поза говорить про те, що чоловік готовий відкриватися перед тобою. Також таким чином він намагається зайняти якомога більше простору і отримати своєрідну перевагу над іншими представниками чоловічої статі. 

10. Він легенько торкається до твого рукава або знімає ниточку з плеча.

У такий спосіб чоловік слідкує за реакцією жінки на його дотик. Його подальші дії залежать від того, чи підеш ти на контакт. 

11. Він сидить з розсунутими ногами.

Це ознака мужності та вразливості водночас. Так чоловік показує жінці, що готовий довіритися їй.

12. Його таз розвернений у твою сторону.

Така поза є свідченням фізичного потягу. Натомість відвернений таз в іншу сторону – це прояв сексуальної байдужості. 

13. Пальці його ніг “вказують” на тебе.

Завдяки ногам можна “прочитати” ставлення та емоції людини. 

Психолог додає: “Як правило, ноги вказують туди, куди хоче йти серце. Почни звертати увагу на ступні хлопців – тобі буде легше помітити їх прихильність до себе”. 

14. Він човгає ногами, коли ви розмовляєте.

Це означає, що чоловік намагається ненав’язливо наблизитися до тебе. 

15. Він торкається до твого передпліччя, коли щось тобі розповідає.

Це очевидна ознака того, що він хоче привернути твою увагу. 

Чи звертаєте ви увагу на мову тіла?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: