– Навіщо мені така страшна, віддавайте її в дитбудинок! – заявила жінка, вперше побачивши свою дитину

Коли мама після пологів вперше побачила крихітну дочку, безапеляційно заявила про відмову від дитини.- Навіщо мені така страшна, оформляйте документи в дитбудинок!

Це були слова не безвідповідальної старшокласниці, а зрілої у всьому жінки у віці “за тридцять”. Бізнес-леді, звичка до влади, підпорядкування чужій думці, глава сім’ї.Десь там, щоб не заважав – чоловік. З ним питання навіть не обговорювалося.

Мама жодного разу не запитала про дівчинку, з дітьми вирішила покінчити раз і назавжди, чим нескінченно “потішила” чоловіка у своєму черговому наказі. Після виписки з головою поринула в кар’єру, а питання дітей було просто закрите без терміну давності.

А Таня росла зовсім не схожою на маму, ще в повзунках заглядала одноліткам в очі і намагалася з ними спілкуватися. По-своєму, щиро і з радістю. Якщо сміялася, всі хто поруч не могли не посміхнутися. Якщо хтось плакав, теж починала хмурити бровки і відкопилювати губку …

Коли трошки підросла, неможливо було відчепити її ручки, так Таня любила обіймати вихователів. Гладила волосся і горнулася всім тільцем. Її мама просто убога людина, що не відчула і не дізналася, що це таке – любов дитини.

Всі дітки для нас рідні. Звичайно, в дитбудинку важко їх оточити сімейним затишком і увагою, але ми всі намагалися зробити якомога більше для цих малюків.

Через два з гаком роки сталося диво. До Тані прийшов її тато, а через пів року забрав її від нас. Дівчинка посміхалася і не відпускала тата ні на крок, а коли прощалися, глянула на нас і сховалася у тата на грудях.

Трохи пізніше до нас зайшла нова дружина тата Тані, розповіла, що він не пробачив біологічній мамі її вольового рішення, практично відразу подав на розлучення. Вибачилася, що не забрали дівчинку раніше, так як дізналася про неї через якийсь час. Надя росте з двома старшими братами, не часто, але приходить до нас в гості, розповідає про тата, маму і хлопчиків, які не вміють грати з ляльками. Слава Богу, на дівчинці не відбився час в дитбудинку. Сім’я для неї – найголовніше. Із задоволенням і від душі вона дарує братам і батькам свої малюнки, вироби, і любить всім своїм маленьким добрим серцем.

Що ви думаєте про такий вчинок рідної матері Тетянки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector