Коли Марічка привезла на знайомство до батьків свого нареченого, дивувалося все село

Дуже красива дівчинка Марічка, у якої була тендітна фігура, розкішна коса і мала безліч кавалерів, проте вона ніколи не хотіла комусь подавати надію і ніколи не давала цілковитої згоди на стосунки, а парубки все більше і більше мліли від її безумовно краси.

Ось прийшов той момент, коли Марічка подорослішала і привезла у село свого кавалера. Усі навкруги були шоковані вибором прекрасної дівчини, адже її Андрій не був красенем.

— Хіба з таке можливо? Така красуня і закохалася в такого не яскравого парубка? Ні, вона точно варта кращого! – шепотілися в селі.

Що вже говорити про місцевих селян, коли рідна мама дівчинки теж не знала, куди себе подіти. Вона завжди мріяла про те, що її донька молода красуня вийде заміж за багатого і розумного хлопця, а Андрій був з бідної і сільської сім’ї.

— Матусю, любко моя, зрозумій, що мій Андрійко дуже хороша людина. Так, я пам’ятаю про те, що народилася вродливою. Чомусь всі вважають, що я мала бути тільки з вродливим хлопцем. Та я кохаю Андрія і крапка.

На превелике щастя, батьки дівчини не довго наполягали на тому, аби їхня дочка покинула ці стосунки, тому і благословили пару.

Навіть, організували гарне весілля, на якому рідня здружилася.

Минув рік після весілля, а у пари з’явилося перше дитятко – хлопчик. Згодом народили і дівчинку.

Андрій був не тільки хорошим чоловіком, але ще й турботливим батьком, який вправно допомагав Марічці з усіма домашніми клопотами.

— Та йой, Христю, яка ж я щаслива за свою доню! – розповідала мама Марійки своїй подрузі. – Андрій усе вміє робити! Він і з дітьми робить геть усе! Навіть їсти готує, а часом і в будинку прибирає! Та й гроші чималі заробляє! Видно, що мою Марічку обожнює, бо постійно біля неї.

У селі ця звістка дуже швидко поширилася і ясна річ, всі почали їй заздрити.

Майже кожна дівчина в селі мала чоловіка, але той пив, той бив, а той зраджував, а у Марійки он як.

Тепер, вже ніхто не дорікав Марічці у тому, що її Андрій не такий красень, бо самі мали красивих, але не путящих.

Після таких гучних розмов бідолашна Марічка потрапила у ДТП. Її збив автомобіліст, який був дуже п’яний і взагалі не міг зрозуміти, що він вчинив аварію.

Молодій мамі відразу сказали лікарі, що на її одужання прийдеться виділити чималу суму грошей і звичайно часу.

У селі дівчини жіноцтво подейкувало, що Андрій не терпітиме у домі каліку і покине її з двома дітками.

Та Андрій ще більше полюбив Марійку, зрозумів наскільки вона для нього дорога. Ось, що він її сказав відразу після такої ситуації:

— Кохана! Я для тебе готовий зробити все! Ми разом точно зможемо усе! Повір мені! Ти для мене – найцінніша!

Так, подружжя навчилося робити перші кроки не тільки у дітей, але й у Марічки.

Сім’ю почали поважати ще більше, а усі, хто заздрив щастю Марічки зрозумів, що вона все ж у молодості зробила правильний вибір.

А як ви вважаєте: важлива любов чи краса?

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector