Коли просили допомогти грошима, син відмовився, дача йому не потрібна. Тепер просяться з невісткою на відпочинок, але я їх не прийняла

Нам з чоловіком скоро на пенсію і до цього періоду ми вирішили підготуватися — збудувати собі дачу, завести город. Дещо в принципі у нас було — трохи треба було ще допрацювати. Але сума потрібна була солідна, тому ми звернулися до дітей з проханням позичити нам грошей. Дочка відгукнулася відразу — перевела нам скільки змогла (вона живе в іншій країні).

Син же привів їх спільні з дружиною доводи — їм хочеться відпочивати в теплих країнах, а не на дачі, тому вкладатися вони в будівництво не мають наміру. І це не останні їхні гроші, ось в чому справа! Вистачило б і нам позичити, і на море поїхати, так що не пограбували б ми їх, загалом. Звичайно, це невістка поскупилася, без її впливу син би нам не відмовив. Ну ми подумали, що краще не сваритися, зберегли нейтральну позицію — вже якось впораємося.

Загалом, грошей нам вистачило на будівництво і найпростіший ремонт. Ландшафтні роботи, тобто облаштування прибудинкової території робити вже не було на що. Ми знову спробували позичити грошей у сина. Він знайшов сотню причин для того, щоб нічого нам не давати. Ми ж обіцяли віддати ці гроші, не просто так! Гаразд, довелося брати кредит і переплачувати банку за відсотки. Але все в підсумку закінчили і дача з ділянкою у нас вийшла.

Якраз встигли відкрити дачний сезон — вирушили відпочивати у свій новий будинок на святкові канікули на початку травня. Друзів покликали на новосілля — відмінно провели його. І тоді пролунав дзвінок від сина — він заявив, що в кінці місяця привезе нам своїх дітей, коли уроки в школі закінчаться.

Їм же на повітрі канікули проводити корисно — і для зростання, і для імунітету. Тоді я розлютилася, пригадала йому, що у них тільки море на розумі, а від дачі вони усвідомлено відмовилися. Навіть слухати його не стала — закінчила розмову, обірвавши її.

І то правда прикро — у нього була можливість нам допомогти, але він всіляко уникав цього. Зате сам одразу скористався можливістю спихнути своїх дітей на літо нам. Причому, онуків-то шкода, що мимоволі їх в конфлікт втручаємо. Але їхні батьки відверто скупилися і при цьому ще захотіли пожити нашим коштом! Вони собі ні в чому не відмовляють, а нам легко відмовили двічі.

Питання було піднято ще раз — син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита.

Під час застілля ми обговорювали можливість будівництва басейну, діти знову відмовчалися і не взяли участі в розмові, не підтримали плани, не запропонували допомогти. Поводилися б інакше, не отримали б відмову.

А дочка при цьому навіть назад грошей не прийняла — тих, що взагалі нам в борг давала. Сказала, дарує, сама ж при цьому, живучи за кордоном, і на дачу їздити не буде. Ось таке різне у дітей до нас ставлення.

Що ви думаєте про таку поведінку сина? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: