— Знову п’яний приперся, запах по всій квартирі, не вивітриться! Спивається потихеньку. Бачу, ти теж незадоволений. Ну а кому таке сподобається? Бачити його не можу!

Декілька років тому мій брат Діма одружився. Треба віддати йому належне, не здавався він довго, вже за тридцятку перевалило! Він завжди жив для себе, по доброму висміюючи як інститут шлюбу в цілому, так і знайомі сімейні пари. Спільні поїздки на дачу на вихідні, святкові застілля у вузькому сімейному колі — все було для нього чуже. На зауваження друзів брат завжди відповідав так:

— Квартира у мене своя, з грошима теж проблем немає, навіщо мені якір на шию у вигляді дружини? Мені одному знаєте як добре! І не нудно зовсім, у мене ж кіт Пупсик! Живемо ми з ним і горя не знаємо, а жінки вони що? Прийдуть — підуть, а Пупсик завжди поруч! Але … скільки мотузочці НЕ витися, а кінець буде. Ось настала черга Діми: попався в капкан, розставлений ніжними жіночими руками. Дівчина була хитра: довго створювала неприступний вигляд, пробудивши тим самим в мужика мисливський інстинкт. Звали її Оксана, а познайомилися вони прямо на трасі, де дівчина намагалася зупинити попутку. 28-річна дівчина розлучена, і на щастя Діми не має дітей. Діма просто підкинув її до міста, не взявши при цьому з дівчини ні гривні, чим Оксана була невимовно зворушена.

Зустрілися ще раз, все закрутилося, історія досить банальна. Оксана кілька разів переночувала у Діми, потім якось непомітно у нього спочатку у ванній з’явилася її зубна щітка, потім різні дрібниці по всій квартирі. Не встиг він озирнутися, а вони, виявляється вже і живуть разом. Якось валяючись на дивані розімлілі після ситної вечері вони базікали про різні дрібниці, як раптом Оксана різко сіла і сказала:

— Діма, а пам’ятаєш, ти натякав колись на весілля? Я багато думала про це, і знаєш … мабуть, би я погодилася! Дмитро як не напружував пам’ять, не зміг згадати таких розмов. Однак з огляду на розгубленість від повороту сюжету, заперечити толком не зумів. Ні, він звичайно спробував, але Оксана зрозуміла його нерозбірливе мукання по-своєму і не давши йому отямитися перевела розмову на планування весілля.

Діма фізично відчував як він тоне в цій трясовині, але сил чинити опір не було, та й аргументів вагомих теж. Адже якщо покласти руку на серце — жили то вони непогано. Чому бути того не минути, та й одружуватися рано чи пізно довелося б, а Оксана не найгірший варіант. Так одним холостяком на планеті стало менше. Перший рік сімейного життя був практично безхмарним. Якщо не брати до уваги дрібні претензії, які подружжя періодично один одному пред’являли. Їй не подобалося, що він іноді довго затримувався на роботі, бувало навіть приходив «випивший». Дружина ж засмучувала його тим, що із завидною регулярністю спілкувалася по телефону з колишнім своїм чоловіком, обговорюючи якісь надумані проблеми. На його обурення вона відповідала тим, що допомагає вирішувати Олексію його проблеми, адже треба бути добрішими до людей. Одного разу, Діма відзначав на роботі ювілей начальника компанії і природно прийшов додому «під градусом». В очікуванні приходу дружини він задрімав на дивані, але незабаром прокинувся, почувши розмову:

— Пупсику … Пупсику мій, який же ти коров’ячий котик. Вусатий, м’якенький, цілий день їж, спиш …

Все в тебе добре, тільки дурний ти прямо як твій татко. Ну просто не здатний ні на що, крім як спати. Хіба що … та ти навіть розумніший від нього! Хоч розмовляти не вмієш, зате розумієш все. Милий Пупсик — кіт смикнув хвостом і позіхнув

— Ну ось! Я ж кажу, що все ти розумієш! А цей … тупий просто … нічого зрозуміти не хоче, очі витріщив і що в лоб йому, що по лобі! Ну скільки можна так жити! Діма слухав цю розмову поки не відчув, що в ньому закипає гнів, хотів встати, та висловити дружині все, що про неї думає, але бесіда раптом повернула в інше русло.

— Знову п’яний приперся, запах по всій квартирі, не вивітриться! Спивається потихеньку. Бачу, ти теж незадоволений. Ну а кому таке сподобається? Бачити його не можу! Кожен день шкодую, що заміж вийшла! Нормальним здавався — прикидався гад. Олексій кращий від нього! Не п’є, гроші чималі заробляє, навіщо я від нього пішла?

Подумаєш, ну зрадив пару раз, з ким не буває? Зате які подарунки потім дарував! Красиво просив вибачення! І до сих пір вмовляє повернутися! Скажи, що мені робити, Пупсику? Подай хоч який-небудь знак! Тобі вирішувати мою долю, все у твоїх лапах!

Але тут двері раптово відчинились і в отворі намалювалася грізна фігура чоловіка. Він взяв на руки кота і зиркнув з-під лоба на дружину і сказав:

— Коротше. Якщо тобі здається, що я мріяв з тобою одружитися, то це далеко не так! Мені дружина взагалі не потрібна! Це ти в мою квартиру і життя без мила влізла! А зараз мені ти ще й противна стала. Даю тобі час на збори і йди до Олексія, раз він так чекає тебе! А можеш і до іншого когось, не засмучусь! А завтра подавай на розлучення, я все підпишу!

Оксана не послухалася Діму, їй навіть анітрохи не соромно було за ситуацію, що склалася, замість того, щоб піти, зберігши залишки гідності, вона негарно розревілася, намагаючись  попросити вибачення, та виставити винним Дмитра за його черствість і непридатність. Але брат був налаштований категорично, і не дивлячись на м’який характер вистояв натиск і вигнав нахабу за двері. Уже з під’їзду Оксана викликала таксі і поїхала в невідомому напрямку.

Як ви вважаєте, чоловік правильно вчинив щодо своєї дружини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: