Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Коли моєму батькові виповнилося 17 років, він зустрів дівчинку.
Гарну милу дівчинку, в синій сукні, з синім бантом. Він закохався в неї та чекав, коли їй виповниться 18, щоб одружитися. Він кохав її…
Вони одружилися. Працювали на фермі, жили небагато. Але раділи кожному дню, прожитому разом, бо сильно любили один одного.
Я чула, як в хороших сім’ях люди сваряться, кому викинути сміття. Але в нас було навпаки. Ми могли сперечатися з любов’ю, випереджаючи один одного, щоб викинути сміття. Тому що якщо ти береш заради близької людини на себе щось, вона бере на себе вдвічі більше заради тебе.
Я зауважила, що це працює й у зворотній бік. Коли ти перекладаєш справу на когось, він перекладе на тебе більше. І це увійде у звичку. В нашій сім’ї була звичка бігти на випередки до важкої роботи, щоб вона не дісталася іншому.
Пам’ятаю ще якось зранку, тато голився і співав, а мама в той час працювала. Вона попросила його не співати, бо їй важко зосередитися. На що тато відповів:
– Я не буду співати, але ж тобі стане шкода. І ти подумаєш, як добре було б, якби він заспівав.
Так чомусь запам’яталося оце: “Як добре було б, якби він заспівав”.
У них був щасливий і міцний шлюб. Це були почуття настільки глибокі та правильні, що від них не надокучало, не ставало нудно, як стає багатьом парам. Вони мали спільні цілі, спільні погляди на життя, поважали та підтримували один одного. Вони часто сміялися разом, взагалі, це були дуже легкі стосунки. Вони дуже любили один одного. Й нас так виховали та викохали в любові й розумінні.
А потім батько помер. Мама тоді сказала: “Як добре було б, якби він заспівав”. Але в нашому домі на довгий час стало тихо. Вона сумує за ним, говорить з ним, коли на самоті. Я якось питала її, чи болить ще. Вона сказала:
– Болить. І я дуже рада, що цей біль випало пережити мені, а не йому.
А що ви думаєте з цього приводу?
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Смачні мочені яблука з медом. Банки вже стоять, скоро буду дегустувати
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Хоч з яблуками, хоч з бананами! М’який, повітряний пиріг на сковороді
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Сосиски в картопляному тісті. Діти їх просто обожнюють!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Як правильно мити сухофрукти, щоб вимити консерванти
6 дрібниць, які жінки роблять, а чоловіки таємно насолоджуються
Будьте кращими за тих, хто робить вам боляче
– Мама, тато, я заміж виходжу, хочу весільну сукню і ляльку на капоті, в загальному, щоб не гірше, ніж в інших
Тоніки для обличчя в домашніх умовах
22 людини, у яких день набагато гірший, ніж у тебе, і вони нічого не можуть з цим вдіяти
