Коли ти ігноруєш її, ти вчиш її жити без тебе

Брак уваги – така звична проблема для тривалих стосунків, здавалось би. Так чи інакше, вона рано чи пізно виникає у будь-якої пари. Тільки-от для когось це стає черговим викликом, із яким варто впоратись у найкоротші терміни. Для інших же нестача уваги перетворюється у ракову пухлину, що з часом поставить неминучу крапку у відносинах між партнерами.

Зрештою, наскільки ви би довго не були у стосунках, виправдання браку уваги ніколи немає і шукати не варто. Не важливо, наскільки важливим був цей футбольний матч чи епізод серіалу – поверніться до своєї коханої людини обличчям тоді, коли вона цього потребує. Скажіть незайвий раз про свої почуття, обійміть. Часом, це рятує стосунки.

Ще можна зрозуміти, коли керівник з роботи телефонує, щоб вирішити чергову надзвичайну ситуацію. Зовсім інша справа, коли твій партнер живе своїм віртуальним життям у мить, коли ти сидиш поруч і очікуєш на нього. Спочатку ти можеш заплющувати очі на все на світі. Продовжувати дивитись на нього, як на Божество. Але від цього ситуація не змінюється.

Після наступає наступний етап – прийняття та бажання усунути проблему. Ти нарешті розумієш, що щось у ваших стосунках не так. Брак уваги уже став хронічним, а твого партнера усе цілком влаштовує. Найкраще рішення – вступити у діалог. Завжди, коли вас щось не влаштовує у стосунках чи партнері, намагайтесь це висловлювати. Якщо результату не буде – повторіть ще раз, більш доступно. Дайте стосункам шанс. Але не в ту мить, коли усе буде скінчено і він благатиме на колінах. Так він нічого, окрім страху втрати, не відчує. І не почує теж.

На жаль, зусилля не завжди завершуються результатом позитивним. З часом, брак уваги перетворюється на грубість, очевидну непристойність, яку стає не сила терпіти. І ти більше не відчуваєш свого партнера. І ти йдеш не оглядаючись.

Пам’ятайте: коли ви ігноруєте свого партнера, ви вчите його, як жити без вас. Тож, саме час відкладати телефон якомога далі і жити тут, сьогодні. Врешті, відберіть телефон у свого коханого, поки не пізно. Зробіть це мило, грайливо, допоки приводу для конфліктів немає. Скажіть йому нарешті, наскільки важлива для вас його увага. І будьте щасливі разом!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector