Якщо ви розпізнали ці ознаки у рисі, ні в якому разі не можна його їсти! 4 способи, як визначити підробку

Культура споживання рису впевнено перекочувала до нас із Азії і вже сьогодні зайняла значний прошарок культурної традиції Європи. Годі й пригадати усе те розмаїття страв, основним компонентом яких є звичний усім рис. Не дивно, що й у магазинах нам пропонується безліч варіантів рисової крупи на будь-який смак і гаманець. Проте медіа уже не перший рік буквально таки б’ють тривогу про шкоду рису.

Рис корисний – це безумовно. Але тільки той, що справді натуральний. Ажіотаж навколо рису спровокував на полицях магазинів не надто приємну тенденцію – появу численних підробок. За офіційними дослідженнями, уже було зафіксовано, що навіть з Китаю здійснювались поставки так званого “пластикового” рису. За словами експертів, у такий “рис” входить лише крохмал і добавки, що аж надто за вмістом нагадують пластик – це щоб форма зберігалась. Якщо нікого не приваблюють поліетиленові пакети, давайте розбиратись, як же відрізнити якісний рис від нахабної підробки.

Спосіб перший

Для цього необхідно таки рис придбати. Заливаємо ложку рисової крупи холодною водою і перемішуємо. Стежимо за зернами рису. Якщо крупа справжня, вона повинна осісти на дно.

Спосіб другий

Тут усе просто. Підпаліть рис. Якщо у вас вийде і ви відчуєте виразний запах горілого пластику – вітаємо, ви натрапили саме на той рис, який купувати не варто.

Спосіб третій

Розітріть кілька крупинок рису за допомогою ступи. Якщо вийде рисова мука – продукт можна вживати. Якщо дивна жовта суміш – негайно викидайте незрозумілого походження продукт до смітника Адже це рисом не назвеш.

Спосіб четвертий

А от для останнього етапу перевірки вам знадобиться герметичний контейнер. Насипте до нього лише кілька крупинок рисової каші і залиште на кілька днів у теплому місці. Повинна з’явитись пліснява. У протилежному випадку, висновки можуть бути два. Перший – рис оброблений хімією. Другий – перед вами пластиковий рис.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector