«Коли ви все відпускаєте, до вас приходить найкраще» – 7 порад Шрі Шанкара, здатні наповнити оптимізмом

Гуру з Індії Шрі Шрі Раві Шанкар прославився на цілий світ завдяки своїй активній громадській діяльності. Він заснував міжнародну організацію “Мистецтво Життя”, став ідейним натхненником форуму “За етику в бізнесі” і навіть ввійшов в список 5 найвпливовіших людей в Індії за версією журналу Forbes India 2009 року.

Ми зібрали 7 мудрих порад від цього чоловіка:

1. Не потрібно нікуди поспішати. Ти повинен бути там, де почуваєшся комфортно. Якщо твій внутрішній голос підказує тобі рухатися в певному напрямку, то не ігноруй його. Потрібно відчувати межу і розуміти, що істинна цінність життя в постійній присутності. 

2. Не прагни контролювати людей і події.  Розслабся. Нехай все йде своїм шляхом. Дозволь долі вершитися. Повір, кожна подія у твоєму житті не є випадковою. Кожна зустріч може стати вирішальною. Наберися терпіння і спостерігай. 

3. Прийми той факт, що кожен має право бути собою.  Дозволь собі робити те, що підказує внутрішнє я. При цьому не засуджуй інших. У кожного свої погляди на життя, свої уроки і свій шлях. 

4. Не чекай, що ти отримаєш все і зразу. Навчися зберігати терпіння і шукати плюси у будь-якому своєму становищі. Якщо тобі чогось не вистачає, то всесвіт обов’язково відгукнеться і пошле допомогу у вигляді підтримки зі сторони друга, рідної людини чи незнайомця.

5. Завжди стався до інших з любов’ю. Навіть якщо людина негідна хорошого ставлення. Не забувай дякувати і говорити “до зустрічі”. 

6. Будь відкритий людям, космосу, Богу. Одним словом вір у вищі сили і ніколи не шукай винних у своїх негараздах. Можливо, вони з часом принесуть тобі щось набагато краще, адже все у світі робиться тобі на користь.

7. Щоб надіти чисту сорочку, потрібно скинути брудну. Ти не отримаєш нічого нового, якщо не попрощаєшся зі старим. Звільняйся від рамок, переконань та упереджень. Дозволь своєму розуму підкорювати нові горизонти. 

Чи були для вас корисними ці поради?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector