Я вже давно дізнався про кoxaнця дружини, але нічого їй про це не казав, бо ми були створені одне для одного

Моя дружина завжди виглядала приголомшливо. Вона привертала увагу оточуючих своїм зовнішнім виглядом, а я лише радів цьому. Мені було приємно, що поруч зі мною така жінка. З Наталею ми провели 8 років у шлюбі. Я працював столяром на місцевому підприємстві, а дружина – менеджером заводу. Про зраду ніколи не було й мови, поки 3 роки тому Наталя не поїхала у відрядження.

Саме там вона познайомилася із Сергієм. Чоловіка вразила не лише врода моєї дружини, але й скромний характер. Їхній роман тривав місяць у відрядженні, але після повернення спілкування не припинилося.

Сергій писав до Наталі, але не наполягав на тому, щоб вона пішла від мене. Йому не хотілося силою руйнувати сім’ю. Він чекав, коли дружина самостійно прийме таке рішення.

На його повідомлення я натрапив випадково. У мене немає звички нишпорити в чужих речах, але якось до Наталі зателефонувала матір. Оскільки жінка була у ванній, я вирішив відповісти. У цей момент прийшла звістка від прихованого абонента. Каюся, цікавість взяла верх і я подивився, хто їй пише.

Зрештою я перечитав усю їхню переписку. Сергій зізнавався Наталі в коханні, а вона писала, що також хоче бути поруч з ним. Зі змішаними почуттями я швидко вдягнувся і пішов геть. Мені потрібно було побути наодинці з собою і обдумати все, що я дізнався. До цього чоловіка в мене була шалена ненависть, а до дружини відраза. Все ж я вирішив мовчати. Нехай Наталя думає, що кохає іншого, але жити вона повинна зі своїм офіційним чоловіком. Нам судилося бути разом, бо ми створені один для одного. Маленьке непорозуміння не стане у нас на заваді. 

Я вдавав, що нічого не знаю про коханця дружини. Вона ж приховувала свою зраду. Протягом двох років я спостерігав за сумними очима Наталі, яка більше ніколи не їздила у відрядження. 

У якийсь момент ми почали планувати народження нашого малюка. Я був щасливий, бо це означало, що дружина не збирається йти від мене. Потім я прочитав нещодавнє повідомлення від Сергія, в якому той розповідав, що збирається одружитися. Його обраниця хороша господиня, а йому хочеться власної сім’ї і дітей. Ці слова заспокоїли мене. По-перше, я зрозумів, чому останнім часом дружина така зажурена. По-друге, нарешті наближався кінець їхнім відносинам.

Я вирішив розповісти дружині правду про те, що мені все відомо.

– Чому ти досі зі мною? Я ж знаю, що ти кохаєш його, а він тебе…

– Хто тобі сказав, що я кохаю когось іншого? Це було випадкове захоплення, про яке дуже сильно шкодую. Якби він для мене щось означав, то я б не була з тобою. Вибач мені за мою слабкість. Сподіваюся, що наш син буде твоєю копією.

Саме тоді я дізнався, що скоро стану татом. Зараз у нас є синочок Марк. На його хрестинах є востаннє згадав про Сергія. Мені потрібно було знайти якісь документи і я натрапив на лист від його дружини. Вона писала про стосунки свого чоловіка з Наталею.

“Наталю, я хочу подякувати тобі за те, що ти підштовхнула Сергія до створення власної сім’ї. Я знаю, що він кохав тебе, але зараз у нас справді щаслива сім’я. Дякую, що ти не пішла від свого чоловіка і подарувала мені шанс на щастя. Тим паче завдяки тобі Сергій навчився кохати і так ніжно ставитися до жінок. Не тримай на мене зла! Сподіваюся, що у тебе все також буде гаразд! 

Після прочитаного я став спокійним, як ніколи раніше. 

Чи правильно вчинив чоловік, який дізнався про зраду своєї дружини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector