Коли на її 5-річного сина напав дикий лев, жінка не стала гаяти часу й голіруч кинулася захищати дитя

Коли на її 5-річну дитину напав небезпечний звір, мати не гаяла часу. Вона була готова побороти лева голіруч, аби тільки врятувати свого сина. Жінка не побоялася ризикнути власним життям.

Коли гірський лев зробив засідку на 5-річного сина, у нашої героїні прокинувся материнський інстинкт. Вона голіруч кинулася на дику тварину, щоб загородити собою малюка. 

Напад дикого звіра на малюка також помітили місцеві наглядачі зоопарку, які й викликали підмогу.

У цей час мати дитини була неподалік і не одразу зрозуміла, що відбувається. Вона встигла почути тільки крик малюка.

Оглянувшись і побачивши, що відбувається з її 5-річним чадом, жінка  кинулася на гірського лева, навіть не гаючи часу на те, щоб покликати когось на допомогу. 

Головна героїня, стверджує, що в подібні миті страх просто зникає. Єдине, що вона знала точно – слід захистити сина.

Мати хлопчика вдарила гірського лева по обличчю і продовжувала боротися з твариною, намагаючись відвернути увагу звіра від своєї дитини.

Її сина негайно доставили до лікарні і, хоч він отримав значні травми, поки перебуває  у стабільному стані. Той факт, що малюк і досі залишився живим – це виняткова заслуга його матері.

Справжній герой цієї історії – мати, яка безстрашно кинулася захищати 5-річного сина, жертвуючи власним життям. 

Гірський лев був убитий офіцером, який прибув на місце через декілька хвилин. Місцевий відділ охорони тварин стверджує, що вони вислали підмогу одразу ж після дзвінка патрульних.

Ось такими жахливими наслідками для цієї сім’ї обернувся звичайний похід у зоопарк. Чимало важких травм, стрес і спогади, які хочеться забути назавжди – сімейний вікенд видався не з найкращих. 

Тепер вхід у цей зоопарк заборонений. Після резонансної події поліція заявила, що там не було відповідних норм безпеки, через що і трапився прикрий інцидент. 

А як на місці матері вчинили б ви?

Ivanna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector