Коштовності, які приносять нещастя

Нижче буде перелік з 6 дорогоцінних прикрас, які можуть негативно вплинути на хід подій у житті свого господаря.

Практично всі жінки, та й деякі чоловіки, полюблять дорогоцінні прикраси. Ці речі потрапляють до людей різними шляхами: деякі з них вони купують самостійно, а деякі –   презенти. Але існують і такі щасливчики, які знаходять коштовності прямо на вулиці. Але надягаючи, наприклад, намисто на шию або браслет на зап’ясті, чи думають люди про те, що ці прикраси здатні принести їм горе і страждання?

Нижче буде перелік з 6 дорогоцінних прикрас, які можуть негативно вплинути на хід подій у житті свого господаря.

Знайдені прикраси

Такі коштовності – це, так би мовити, «лотерея». Може, принесуть удачу, а може, навпаки, нещастя. Все буде залежати, яка карма у колишнього їхнього власника. Але в будь-якому випадку потрібно не забувати про стару приказку, в якій мовиться: «Отримавши добро від чужого, добра не матимеш». На особливу увагу заслуговують знайдені натільні хрестики. Такі прикраси точно не можуть принести удачу. Від них краще позбутися якнайшвидше. І неважливо, чи буде хрестик золотим, срібним або з наявністю діамантів. Нічого хорошого від такої знахідки чекати не варто.

Викрадені прикраси

Такого роду дорогоцінні речі ніяк не можуть принести блага тому, хто їх вкрав. Ще з давніх часів існує одне повір’я. Згідно з ним, у людини, у якої було викрадено коштовні прикраси, злодій забрав весь негатив і можливі хвороби.

Коштовності, придбані в ломбарді

Тут відразу варто зазначити, що від хорошого життя люди в ломбард прикраси не здають. Як правило, цьому передує якісь кримінальні або трагічні події. Відповідно, прикраси, що потрапили в ломбард, можуть також мати негативну енергетику, як і їх господарі. До штучок, що здобувається в подібних закладах, потрібно ставитися з побоюванням. Хто знає, можливо, он той милий кулон може привести вас до такого ж фінансового розорення, як і свого колишнього власника.

Прикраси, подаровані недобрими людьми

Дорогоцінні прикраси нерідко порівнюють з … їжею. Наприклад, якщо страву готувати з поганим настроєм, вона здатна викликати розлад травної системи – нудоту, блювоту і діарею. А прикраси, подаровані нехорошими людьми, можуть також принести невдачу, оскільки дарувальники, разом з подарунком, відправляють адресатові і негативний посил. Звичайно, багато хто може не погодитися з таким «сміливим» висловлюванням. Але, поміркуйте самі, часто, наприклад, від жінок можна почути, що сережки, подаровані їй сварливою свекрухою, хіба що ваблять сльози, біди і всілякі прикрощі. Або ще один яскравий приклад: кільце, подароване заздрісними колегами, раптом починає притягувати в життя свого володаря різні хвороби та негаразди. Фахівці впевнені, що презенти, подаровані не від «чистого серця» і з негативними думками, можуть кардинально змінити життя адресата подарунка. Але, на жаль, не в кращу сторону.

Прикраси з штучними каменями

Відразу варто сказати, що штучні камені, які мають досить низьку вартість і прикрашають собою величезну кількість ювелірних виробів, не мають нічого спільного з натуральними каменями. Однак багато хто не може зрозуміти, з якої причини такі красиві штучні камені приносять горе і біди. Відповідь проста. Річ у тім, що натуральні камені протягом тривалого часового проміжку перебувають в землі, насичуючись її могутньою природною енергією. Тому вони мають можливість поділитися зі своїми власниками цієї енергією. А що стосується штучних каменів, то їм ділитися, на жаль, нічим. Вони, навпаки, почнуть «витягати» життєву енергію у свого власника. Фахівці не рекомендують носити прикраси з штучно вирощеними камінням тривалий час. І тим більше виготовляти з них талісмани і амулети.

Фамільні коштовності

Уже багато століть існує традиція передавати коштовності з покоління в покоління. І це недарма! Адже такі речі, особливо ті, які мають камені, здатні зберігати і передавати енергетику протягом багатьох століть. Як правило, фамільні коштовності приносять удачу і є свого роду сімейним оберегом. Тому про них намагаються нікому не розповідати і ховають від сторонніх поглядів. Однак деякі люди, в силу яких-небудь причин, продають свої фамільні коштовності. Це робити категорично не можна! Вважається, що людина віддає свою удачу, везіння і здоров’я. А ще кажуть, що продані фамільні прикраси здатні заподіяти людині, яка їх продала, непоправної шкоди і навіть накласти прокляття на все його останнє покоління.

Дотримуючись вищеописаних рекомендацій, ви зможете насолоджуватися красою, витонченістю і граціозністю дорогоцінних прикрас, які будуть приносити в ваше життя тільки удачу і віддавати свою потужну позитивну енергетику.

А ви вірите в те, що речі зберігають енергетику власника?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector