Кращі історичні фільми про захоплюючі пригоди

Інколи хочеться провести вечір за переглядом драми чи смішної комедії. Так якщо у вас є бажання не лише переглянути фільм, але й дізнатися щось нове, тоді історичні пригодницькі стрічки саме для вас!

1. Лоуренс Аравійський (1962)

Офіцер британської розвідки Лоуренс під час Першої світової війни працював в Сирії. Арабські кочівники, з якими він мав справу, дали йому прізвисько “Аравійський”. Він надихався їхньою мужністю, величчю та культурою, тому став очільником партизанської війни арабів проти Османської імперії. 

2. Кон-Тікі (2012)

В основу сюжету цього фільму ліг подвиг мандрівника Тура Хейєрдала, який у 1947 році зміг перетнути Тихий океан на плоті Кон-Тікі. Через які пригоди і перешкоди довелося пройти головним героям можна дізнатися, переглянувши стрічку. 

3. Царство небесне (2005)

Ібелінський барон Готфрід повертається на свою Батьківщину, щоб відшукати рідного сина, який народився поза шлюбом. Ним виявляється Баліан, молодий коваль, який нещодавно втратив свою дружину. Батько бере його з собою у загін хрестоносців, які разом йшли на Святу землю. 

4. Agora (2009)

Через релігійні заколоти, християни розграбували і знищили одну із найбагатших бібліотек світу. Гіпатія мала раба Давуса, який також приєднався до цього руху. Згодом, коли Церква зміцніла, єпископ Кирило Олександрійський вимагав усім відмовитися від Гіпатії і заборонити їй викладацьку діяльність. 

5. Ми з майбутнього (2008)

Сюжет фільму розповідає про події, які відбувають в наші дні і в роки Другої світової війни. Четверо “детективів” намагаються віднайти загублені медалі, ордени, зброю та документи, щоб згодом вигідно їх продати. Проте заради грошей їм доводиться ризикувати своїм життям.

6. Битва під Червоною скелею (2008)

Цао Цао, прем’єр-міністр Китаю у 208 році до нашої ери, наполягає на тому, що імператорові слід розпочати війну проти незалежних царств, щоб об’єднати землі. Численне військо розбиває загони Шу і замикає їх в пастці біля Червоної Скелі. Вони намагаються врятувати своє життя, звернувшись по допомогу до правителя Східного царства У. 

7. Місія (1986)

Одній людині судилося стати захисником індіанського плем’я від колоніальних імперій 18-го століття. Фільм розпочинається зі сцени, коли річка несе єзуїтського священника на грубому хресті. Розп’ятий чоловік несеться бурхливими водами і зникає у водоспаді. 

8. Король Артур (2004)

Події розгортаються в епоху раннього Середньовіччя. Рим доручив Артурові та його лицарям доставити улюбленого учня Папи Римського в Рим. На лицарів чекає довга дорога, сповнена пригод. Та жага свободи дає їм сили у боротьбі з саксами. 

9. Анжеліка, маркіза янголів (1964)

Анжеліка володіла надзвичайною вродою. Батько аристократ видає дочку заміж за нелюба. Незабаром дівчина закохується в іншого чоловіка. Проте на заваді її щастя став король Людовик XIV, який був настільки вражений красою Анжеліки, що вирішив за будь-яку ціну зробити її своєю наложницею. 

10. Жанна Д’Арк (1999)

Віруюча дівчина застала картину, коли загарбники вдерлися в її село і вбили її старшу сестру. Вона не змогла змиритися з втратою і пробачити кривдникам. Юна леді очолює загін воїнів і йде на боротьбу з англійцями. Завдяки їй вдалося зняти Орлеанську облогу. Солдати величають Жанну д’Арк і готові йти на подвиги під її проводом. 

А який ваш улюблений жанр фільмів?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: