Дуже шкода, що близькі люди так вчиняють. Тепер я впевнена, що більше до сестри ніколи не приїду

Я маю двоюрідну сестру Ірину. Ми завжди з нею були дуже близькі. Я мріяла про те, щоб так було завжди.

Декілька років тому моя сестра разом зі своїм чоловіком вирішили переїхати жити до Німеччини. Сестра часто мені телефонувала і запрошувала в гості, але у мене ніколи не було на це часу та й грошей не вистачало.

Цього року все якось в мене співпало: дали на роботі відпустку, встигла відкласти невеличку суму грошей. Вирішила сказати сестрі, що скоро приїду до неї в гості. Я дуже скучала та чекала нарешті того моменту, коли зможемо з нею зустрітися і поговорити. Ще я дуже хотіла побувати в країні, яку бачила лише на фотографіях.

Правда поїздка була повним розчаруванням. Ось, що трапилося.

Сестра разом з чоловіком чомусь мене зустріли неймовірно холодно. Ми не бачилися з ними стільки часу, а сестра не показала жодних емоцій. Я була здивована.

Вони обоє дуже змінилися. Після дороги вони навіть не запропонували мені поїсти в них вдома. Сестра сказала мені, що тут поруч біля будинку є кафе, де можна смачно перекусити. Там я і поїла в повній самоті. 

Наступного дня я дуже хотіла поглянути на архітектуру та пам’ятники Берліна. Сестра та її чоловік відмовилися пройтися зі мною. Сестра вручила мені карту пам’яток і на цьому все завершилося. Гуляла я по великому місті в повній самотності.

Через декілька днів після того, як я приїхала до своєї сестри в гості, до них завітали їхні німецькі друзі. На мене взагалі ніхто не звертав уваги, складалося враження, що сестра була більше рада бачити їх, а не мене, свою сестру… А скільки вони можуть пива випити, я була в шоці.

Хочу сказати, що в сестри в гостях мені зовсім було не комфортно. Додому я вирішила приїхати швидше, ніж планувала з самого початку. Я зрозуміла, що моя сестра вже не така, як колись, а моя присутність заважає їй. Вони навіть не стали проводжати мене в аеропорт.

Дуже шкода, що близькі люди так вчиняють. Тепер я впевнена, що більше до сестри ніколи не приїду.

А що ви скажете з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: