Кращі компліменти для чоловіків за знаком Зодіаку

Гороскоп розповідає про те, які компліменти краще говорити чоловікові, знаючи його знак Зодіаку.

Чути приємні слова люблять не тільки жінки, а й чоловіки великі мисливці до компліментів і небайдужі до втішних слів. Щоб підкорити серце представника, потрібно знати його знак Зодіаку і якими компліментами його краще обсипати. Жіночій статі не варто боятися говорити приємні слова, ними можна зробити життя яскравим і насиченим.

Овен

Представники обожнюють бути в центрі уваги і розуміти, настільки вони значимі для суспільства. Також вони не відмовляться проявляти себе і робити щось корисне. Для чоловіка знака Овен найкращим компліментом стануть слова подяки за зроблений вчинок. Але їм не варто спілкуватися з цинічними і заздрісними людьми, тому як вони ніколи не скажуть слів підтримки на адресу знака.

Телець

Від природи представники-чоловіки Тельці наділені деякими слабкостями, від яких жінки в захваті. Хоча варто відзначити, що своїми вадами сильна стать привертає увагу до своєї персони навколишніх. Марнославство і самолюбство може їм зіграти на благо, чим вони постійно користуються. Чоловіки просто обожнюють тих жінок, які їм говорять компліменти з приводу їхнього зовнішнього вигляду. І чим частіше вони будуть чути слова про свою красу і привабливість, тим вище у них буде підніматися їх самооцінка.

Близнюки

Чоловіки бажають почути підтвердження в тому, що з ними завжди весело і цікаво. Представники цього знаку мають високий рівень почуття гумору, тому жінкам слід підтвердити словами, настільки їх співрозмовники веселі. І від почутого компліменту вони будуть перебувати на позитивній ноті. Для знака є подібні схвальні слова підтвердженням того, що вони душа компанії і цікавий співрозмовник.

Рак

Чоловіки можуть стати щасливими від зізнання жінки в щирій любові до них. Також вони будуть вдячні, якщо їм скажуть, що вони кращі батьки або чоловіки в світі. Красиві слова окриляють чоловіків і сприяють на подальшу мотивацію. А коли в житті чоловіків мало таких слів або їх немає взагалі, то вони вважають, що удача від них відвернулася. Представники особливо гостро потребують компліментів, як в повітря.

Лев

Цим гордим чоловікам також подобаються компліменти. Вони їх із задоволенням слухають і сприймають. Але для представників важливо, щоб лестощі не були награними, а правдивими. Хоча фальшиві слова їх анітрохи не зачіпають, і вони їх слухають, не втрачаючи при цьому своєї гідності. Але як би чоловіки не ставилися до сказаних слів, вони вважають за краще приємні слова на свою адресу. І вони повинні стосуватися його положення в суспільстві, статусу в сім’ї або професійних якостей. Кращою нагородою для знака стане те, що вони від слів отримують моральне задоволення, яке їм дає рухатися далі.

Діва

Чоловіки-представники Дів в усіх словах воліють бачити конкретність. Для них сказані слова в загальних рисах не мають значення. Їх більше приваблює в людині відкритість і правда. І якщо це буде заслужена критика, то вони її сприймуть, як комплімент. Якщо жінка почне дякувати представнику, то їй варто підкреслити їх істотні заслуги або конкретні сторони особистості. Правдиві слова компліментів допомагають знакам позбавлятися від негативу, яке їм заважає у житті ставити чіткі цілі.

Терези

Чоловіків цього знаку можна по праву назвати благородними. Вони ніколи не пропустять комплімент і не залишать його без уваги. Представники вміють бути скромними і дякувати за надану увагу. При цьому вони не забудуть сказати приємний комплімент у відповідь жінці. Для знаків красиві слова є стимулом залучення везіння у своє життя. І якщо все сказане є правдою, то вони розквітають від заслуженої похвали.

Скорпіон

Говорити чоловікам неправдиві компліменти не вийде через те, що у них розвинена інтуїція на високому рівні. Але якщо жінка і сказала чоловікові комплімент, то він добре його обміркує і оцінить. Аналізуючи сказане так вони розуміють, що в собі таїть сам комплімент. Представники не забудуть подякувати за приємні слова, але якщо вони відчують, що були награними, почнуть до співрозмовника ставитися з побоюванням. І якщо жінка зібралася говорити чоловікові цього знака комплімент, то краще щирий, ніж витканий з брехні.

Стрілець

Компліменти для чоловіка є найкращим підтвердженням того, що вони особливі. У них є велике коло друзів і знайомих, тому вони бажають слухати компліменти від всіх. Представники оцінять, якщо приємні слова будуть сказані спонтанно, а не підготовленою промовою. Їм не потрібен офіційний тон, адже вони прості особистості з багатьма чеснотами. Також вони будуть в захваті, якщо почують компліменти з приводу свого розуму і підприємливості.

Козеріг

Чоловікам будуть приємні ті слова, які стануть ще раз підтверджувати їх правоту. Через те, що вони постійно вчаться і самовдосконалюються, їм потрібно словесне підтвердження свого багажу знань. У них відразу піднімається настрій, а на свого співрозмовника вони дивляться зовсім іншим поглядом. Чоловіки звикли довіряти людям, а якщо ті захоплюються ними, то для знака грає величезну роль ця риса.

Водолій

Чоловіки завжди з великою підозрою ставляться до сказаних компліментів. Це говорить про те, що багато людей їм лестять, щоб отримати щось потрібне і важливе від них. Тому тільки від ситуації залежить, настільки вони переймуться до приємних слів. Для них достатнім буде, якщо їм просто подякують, без всяких вишуканих і удаваних слів. Ці люди не сприймають лукавство ні в якій формі, тому краще не зловживати компліментами.

Риби

Замріяні чоловіки просто обожнюють компліменти, тому вони легко піддаються на схвальні слова. Але для них не є важливим, відповідати на сказане. Хоча не варто їм дорікати в невдячності. Просто вони не знають, як на лестощі правильно реагувати. А якщо жінки захочуть підвищити їх настрій, то варто згадати, настільки вони мужні, цікаві і незабутні. І вважайте, що у вас вийшло спокусити чоловіка.

Ви часто говорите компліменти своїм чоловікам?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector