Причини, через які знаки Зодіаку не можуть заснути ночами

А Вас часто мучить безсоння?

 1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви не можете заснути ночами, тому що кидаєтеся з крайності в крайність. Як людина, народжена під знаком Овна, ви бачите речі тільки в чорному і білому кольорі, і для вас не існує інших відтінків – чогось середнього між ними. Коли ж вам вказують на зворотне, вам може бути досить складно звикнути до цього.

 1. Телець (20 квітня – 21 травня)

У житті ви завжди прагнете до стабільності. Так вже ви, Тельці, влаштовані. Щоб нормально себе почувати, вам дійсно потрібно, щоб все у вашому житті було передбачувано. Проте, справжнє життя зовсім інше – воно буде підкидати вам труднощі і сюрпризи. Така реальність дуже сильно вас лякає.

 1. Близнюки (22 травня – 21 червня)

Як у Близнюка, у вас зазвичай не виникає проблем з тим, щоб пристосуватися до абсолютно будь-якої обстановки. З усім тим, ви любите свободу, і хочете дослідити незвідане, повністю занурюючись в нього. Саме тому вас сильно дратує, коли вас контролюють і змушують обмежувати себе.

 1. Рак (22 червня – 22 липня)

Ви сильно залежні від навколишніх. Ви жадаєте їх постійної уваги і любові. Вам подобається перебувати поруч з тими людьми, які звертають на вас увагу. Ви людина, яка в цілому любить спілкування. Вам може бути складно заснути ночами, тому що ви переживаєте про те, що у вас немає глибокого зв’язку з навколишніми.

 1. Лев (23 липня – 22 серпня)

Ви співчутлива, відважна і дуже горда людина. Проте, у вас дуже високі стандарти, і ви завжди хочете, щоб навколишні вами захоплювалися. Ви не можете заснути ночами, тому що ламаєте голову, розмірковуючи про можливі причини, за якими вас можуть вважати невдахою.

 1. Діва (23 серпня – 22 вересня)

У вас вольовий характер, і з боку ви можете здатися грубуватими. Проте, вам хочеться, щоб навколишні сприймали вас як людину, у якої все під контролем. Ви хочете, щоб вас цінували за ваш внесок. З усім тим, ви просто одержимі своїми слабкими місцями. Ви завжди хочете бути ідеальними, і це бажання не дає вам заснути ночами.

 1. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Точно так само, як і для Овнів, для вас не існує сірих тонів. Коли ви починаєте міркувати і аналізувати ситуації, то часто вдаєтеся в крайності. Ви любите робити з мухи слона, тому що занадто переймаєтеся. Цим ви як раз і займаєтеся ночами, лежачи в ліжку, і не можете заснути.

 1. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Сама думка про те, що інші знають про вас занадто багато, не дає вам заснути вночі. Самі по собі ви дуже скритна людина, яка все тримає в собі. Кожен раз, коли ви вирішуєте трохи відкритися комусь, то відразу стикаєтеся з проблемами зі сном. Ви боїтеся, що, можливо, занадто сильно відкрилися.

 1. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Як Стрілець, ви не можете заснути ночами, думаючи про те, що одного разу вам доведеться стати розсудливим. Вам подобаються пригоди, але ви розумієте, що так не може тривати завжди. Ви боїтеся, що одного разу вам доведеться зануритися в передбачувану рутину і змиритися з цим.

 1. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Найбільше, як Козеріг, ви переживаєте про те, що не зможете домогтися бажаного. Ви амбітна і працьовита людина, яка мріє про велике. Водночас ви допускаєте можливість того, що вам ніколи не вдасться досягти всіх поставлених цілей і втілити в життя всі свої мрії.

 1. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Ночами вам не дають заснути великі філософські питання. Навколишніх вражають ваші розумові здібності. Спосіб вашого мислення робить вас унікальною людиною. Проте, багато хто навіть і не здогадуються про те, що у своїй голові ви ведете постійні дебати з самим собою.

 1. Риби (19 лютого – 20 березня)

В основному ви боїтеся того, що не зможете нікуди направити свою креативність. Як людина, народжена під знаком Риб, ви дуже емоційні. Ви намагаєтеся наповнити сенсом всі свої почуття. Проте, у вас не завжди буде виходити направляти їх в щось реальне і відчутне. Це з’їдає вас зсередини і не дає спати ночами.

Про що ви думаєте вночі, коли не можете заснути?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector