Кращі роботи фотографа, який 6 років знімав білок!

Гірт Вегг, шведсько-голландський фотограф, добився неабиякого міжнародного успіху та авторитету в фотографії завдяки своїм кадрам живої природи. Останнє, що захопило серце митця – білки. Ці руді звірята настільки звикли до об’єктива, що й самі не проти трохи попозувати перед фотографом. Ви лише гляньте на це.

Гірт ділиться з тим, як все починалося. Спершу він планував знімати лисиць. А потім, коли перебрався за порадою друга, в будинок біля узлісся зрозумів, що милі білочки так і просяться зробити пару фотографій. Головне засікти їх в ранній час, коли люди ще не прокинулися і не налякали звірят.

Білками митець захопився несподівано для себе.  Він вже освоїв техніку макрофотографії на той час і мав безліч відповідної апаратури та аксесуарів. Гірг почав пробувати свої можливості на всіх тваринах, які потрапляли йому в об’єктив. Білочок виявилося найбільше. Пройшло декілька років за улюбленою справою, як фотограф зрозумів, що можна робити виставку. І лише тоді він зрозумів, які його білочки прекрасні.

Білок можна знімати цілий рік. Але через те, що звірята швидко стають ручними, вони вже не поводять, як дикі, а саме кадри дикої природи цікавили автора. Тому він чекав на нові виводки, які ще були незнайомі з людиною. На ці очікування у фотографа йшло багато часу.

Зараз Гірт Вегг вважається гуру-фотограф білочок. Він проводить семінари, на яких вчить всіх охочих як налагодити творчу співпрацю з цими милими тваринами. І на його семінарах завжди повно народу, яку подобаються роботи митця.

А як  вам фотографії Гірта Вегга?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector