Країни за знаками Зодіаку: яка відповідає твоєму характеру

Всі знаки Зодіаку відрізняються між собою характерними манерами поведінки та стилю життя. Все точно так, як і з державами світу. Кожній притаманно щось своє, те, що виділяє її з поміж інших. Саме тому, ми вирішили провести певну аналогію між країнами та знаками Зодіаку.

Овен – Ірландія

Всі знають, що Овни доволі запальні та горді люди, які можуть сказати все що про вас думають прямо в обличчя. Саме такою й постає Ірландія. Ірландці надзвичайно горді та навіть трохи дивакуваті. Вони займають тим, що їм подобається та не звертають ні на кого уваги. Щоб потрапити до Ірландії, доведеться подолати страшні скелі, але за ними справжня краса. Те ж саме з Овнами, ззовні можуть здаватися холодними та колючими, але насправді – хороші друзі.

Телець – Швейцарія

Про Швейцарію завжди кажуть, що ця країна уособлює в собі стабільність, добробут та повний спокій. Тут настільки добре та тихо, що більшість обирає цю країну саме для того, аби мирно провести старість. А Тельці такі ж спокійні та врівноважені як і швейцарці. Вони вміють насолоджуватися простими дрібничками спокійного життя.

Близнюки – Індія

Індія – країна контрастів. Не знаю як, та індійцям вдається втримувати гармонію у своєму житті, попри те, що в країні твориться повний хаос. Ось ти  був у гарному, величному храмі, а поряд стоїть розвалений будинок та купи сміття. Так і в душі Близнюків – повний хаос, але лише вони вміють з ним справлятися та жити цікаво та яскраво.

Рак – Данія

Затишні та гарні містечка Данії якнайкраще характеризують Раків. Вони люблять, аби все було виконано якісно та зі смаком. Їм хочеться бути трішки краще, за інших, але не сильно, щоб ніхто не ображався. Та зазіхати на землі Данії, як і на володіння Рака не можна, тому що вас чекає люта розправа.

Лев – Америка

Леви завжди хочуть бути попереду і вести натовп за собою. Що ж, вільна та горда Америка повністю відовідає такому опису. Їм завжди хочеться, щоб про них говорили та хвалили. Інколи, така жага до популярності може стати причиною імпульсивних вчинків, але Леви, як і Америка намагатимуться все швиденько виправити. Ніхто не має бачити їх поразки!

Діва – Сінгапур

Сінгапур – це держава, яка працює за чіткою схемою. Лише за декілька років цій країні вдалося сильно піднятися, а все завдяки продуманому плану. Діви також живуть за такими законами. Все їх життя нагадує налагоджену схему і помилок там бути просто не може.

Терези – Англія

Англія – країна гармонії, аристократії та естетичного задоволення. Саме такими і є Терези. Вони не завжди знають, чи правильно вони діють, але результат завжди приголомшує своєю вишуканістю та елегантністю. У Терезів може бути мінливий настрій, як і погода у Англії, але вони вміють радіти життю попри всі негаразди.

Скорпіон – Камбоджа

Камбоджа – дуже таємнича країна, яка відкривається не всім та не одразу. Боягузам тут місця немає, адже джунглі покажуть свою справжню красу лише справжнім сміливцям. Нікого не нагадує? Так, Скорпіони точно такі ж самі. Вони відкриваються лише обраним та навіть від найрідніших приховують багато секретів. Можуть бути дуже жорстокими, якщо не піддатися їх законам.

Стрілець – Австралія

Австралія завжди відрізнялася від інших країн. Ніхто особливо не знає чим, але всім відомо, що там живуть геть інші люди. Ось такі і Стрільці. На перший погляд, вони можуть здатися дуже незібраними та дивакуватими, але якщо познайомитися ближче – можна зрозуміти, що в них ховається надзвичайно цікавий та яскравий внутрішній світ.

Козеріг – Німеччина

Як ви схарактеризувати німців? Дисципліновані, організовані та дещо педантичні люди, які дуже люблять порядок та спокій. Вони можуть багато та невпинно працювати, аби досягти всіх своїх цілей. Так і Козеріг. Його не цікавить скільки та як важко доведеться працювати. Він просто хоче довести все до ладу та жити лише у кращих умовах.

Водолій – Ізраїль

Ізраїль вміє дивувати, а його корінні жителі можуть адаптуватися буквально до будь-яких умов. Ці люди, вміють знайти вигоду навіть у поганій ситуації. Так і Водолії, вони вміють вражати інших своєю різносторонністю та постійним позитивним настроєм. Це дуже вільнолюбні та веселі люди, які вміють пристосовуватися до будь-яких умов.

Риби – Японія

Японія завжди вабить своєю таємничою красою. Здається, про неї відомо вже дуже багато, але це лише сухі факти. Пізнати справжню душу цієї країни вдається лише тим, хто дійсно цього хоче. Так і риби – вони надзвичайно глибокі та емоційні. Дізнатися, що відбувається в їх душі вкрай складно, але це вабить ще більше.

А яка країна ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector