Ксенія займалася домашнім затишком, ходила на роботу, піклувалася про свою красу

У житті бувають всякі моменти. Деякі історії так схожі одна на одну.

Ксенія любила свого чоловіка. Всю себе віддавала йому і робила все, щоб він залишився задоволений. Він і був задоволений. Ксенія займалася домашнім затишком, ходила на роботу, піклувалася про свою красу, щоб завжди подобатися чоловікові. І їй в ту мить здавалося, що вона найщасливіша жінка на світі. Однак кожне щастя має звичку закінчуватися в одну мить.

У той день чоловік стояв біля дзеркала і чепурився. Ксенія дивилася на нього своїм відданим і закоханим поглядом. Вона пішла в спальню за чистою сорочкою, потім пішла почистити туфлі. Від цього заняття її відволік телефонний дзвінок. Якийсь жіночий голос говорив:

– Твій чоловік не має дуже-то і вірний тобі, люба. Її звуть Марина, і вона молода. Напиши адресу…

Не знаючи, що і відповісти, Ксенія рефлекторно потягнулася за ручкою і папером. Жінка кинула трубку, а Ксенія сиділа і не могла повністю усвідомити, що відбувається. Вона підійшла до чоловіка, віддала туфлі і дивилася на нього вже іншими очима. Якби чоловік звертав уваги на неї, він би помітив бліде обличчя Ксенії. Але він, поквапившись, чмокнув їй в щоку і попрощався.

Тепер на самоті Ксенія могла подумати про те, що ж все це означає. Невже у нього дійсно є коханка? Він обманює? Як таке може бути? Адже все було ідеально!

З цими думками, вона зібралася піти за призначеною адресою і викрити зрадника. В глибині душі вона щиро сподівалася, що все це неправда! Зловила таксі і пішла за адресою, що їй продиктували. Біля дверей під’їзду вона побачила машину чоловіка.

Тут і аналізувати нічого – він був на «важливій нараді». Ксенія захотіла в усьому переконатися сама. Тому чекала в альтанці, що стояла посередині двору. Її затуляв кущик. Вона сиділа і чекала. Літні туфлі-човники НЕ берегли її від холоду, але вона цього особливо й не відчувала. Ксенія чекала понад годину.

Нарешті двері під’їзду відчинилися і звідти вистрибнули голубки. Висока блондинка, з красивим макіяжем ніжно дивилася на свого коханого – чоловіка Ксенії. Він відкрив їй двері машини і чмокнув в губи.

За весь час їх шлюбу він жодного разу не виявляв такого жесту. В якомусь сенсі Ксенія пошкодувала саму себе. Вона попленталася додому, коли коханці поїхали в невідомому напрямку. Удома вона зняла з себе плащ і туфлі, лягла на ліжко і гірко заплакала.

Однак Ксенія зовсім не збиралася займатися самознищенням. Вона припинила себе жаліти і взялася за свій саморозвиток. На наступний день вона записалася в тренажерний зал, почала правильно харчуватися і думати тільки про себе. Чи помітив все це чоловік? Ні! Він був зайнятий своїми «нарадами».

Незабаром Ксенія вступила і в танцювальний гурток. Там познайомилася з молодим хлопцем на ім’я Віталій. Незабаром вони почали танцювати разом. Ще через деякий час він проводжав її додому. Пізніше вони почали разом пити каву.

І ось в один день Віталій запропонував Ксенії пожити разом. Нелюба, кинута і віддана жінка так жадала бути знову комусь потрібною. Вона почала закохуватися в Віталія. І в той вечір Ксенія більше не повернулася до себе додому. Вона прокинулася вранці в ліжку чоловіка, який був який закоханий в неї. 

Ми вважаємо, що жінка все правильно зробила. А що ви думаєте про цю ситуацію?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector