Культ людської дурості: 5 кроків до отупіння населення

Доволі часто можна почути, що всіма нами керують певні люди. Вони заробляють на нас, а ми цього навіть не помічаємо. Нам не подобається інтелектуальна праця, тому що на це необхідно витратити багато сил та енергії. Легше просто попрацювати фізично, а потім піти й напитися у барі разом з колегами.

Саме такою людиною дуже легко керувати та навіювати їй потрібні речі та бажання. Коли ж людина не дивиться усе те сміття з телебачення, витрачає кошти на здорові та органічні продукти, займається саморозвитком та читає цікаві книги – керувати нею не так просто. Це доволі вибагливий покупець, з яким буде важко. Таких не люблять, тому зомбують за допомогою наступних 5 кроків.

Насадження стереотипів і шаблонного мислення

Люди не повинні думати своїми головами, тому що потім, на них не можна буде заробляти. Саме тому, нас годують різноманітними ТВ-шоу, де сумнівні авторитети розповідають нам як треба жити та будувати своє життя. На базі цього формуються бажання, але чи дійсно вони належать нам? Не думаю. Нас привчають до того, що у простих людей своєї думки немає та і взагалі, вона нікого не цікавить.

Надання великої індустрії розваг

Розваги будуть займати час людей і вони забудуть про саморозвиток. Для цього необхідно відкрити більше кафе, ресторанів, торгових центрів, пабів та клубів. Втомлена людина з радістю піде у паб, або клуб аби просто розслабитися з друзями та відпочити від роботи. Хоча насправді, цей час можна було б витратити з більшою користю та отримати більше задоволення. Нас відволікають різноманітними серіалами, фільмами та іграми від справ, які могли б покращити наше життя, але нам просто не хочеться про це думати.

Жалюгідний гумор, гра на сексуальних інстинктах

Ви вже теж помітили, що останнім часом на екранах з’являється все більше безглуздих комедій, які базуються на примітивному гуморі? Там навіть думати не треба! З нами грають, додають більше тупих жартів та оголеного тіла – більше нічого не потрібно. Так, є ті, кому таке взагалі не заходить, але їх одиниці, тому що людям вже важко думати і мислити.

Підживлення почуття значущості, унікальності кожного

Ну і звичайно, всім треба навіяти  думку про те, що аби тебе почули – треба самоствердитися. ЦІ люди будуть слідкувати за всіма трендами, новинками, купувати нові автомобілі, гаджети та будинки і все це – просто щоб показати іншим, що вони вище! Вони взагалі не розуміють для чого їм телефон, який майже нічим не відрізняється від попереднього крім ціни, яка в 2 рази вища, але купити треба, щоб люди бачили, що я можу!

Пропаганда чорно-білого мислення

Ну і наостанок, нас вже навчили думати, що ситуація або геть погана, або геть хороша – нічого іншого немає. Не можна взяти з поганої ситуації щось хороше, вона ж погана! Немає відтінків та різних обставин. Все або чорне, або біле. Таке вузьке мислення не дозволяє людям робити неординарні речі та уміло розв’язувати проблеми, ми діємо так, як хоче хтось інший.

Можливо, прийшов час подумати та змінити щось у своєму житті?

Ви з цим погоджуєтесь?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector