Лариса викручувалася, як могла: купувала дві блузки замість однієї, другу віддаючи сестрі. Продукти закуповувала в подвійній кількості і чесно відвозила половину мамі. Завищувала ціни на одяг, взуття і косметику, куди йшла різниця – і їжаку зрозуміло: в бездонні кишені сестри і мами

Для того, щоб допомогти матері з сестрою, Лариса обманювала свого чоловіка. Вона брехала про усі ціни покупок, а різницю віддавала рідні. Та їхні забаганки ставали все більшими та зухвалішими. Згодом жінці довелося вигадати навіть домогосподарку. 

— Привіт, Тамаро, — одного вечора зателефонувала Лариса сестрі. — Можливо, ти маєш подругу, яка б могла зіграти мою домогосподарку? Дмитро хоче з нею познайомитися. Він підозрює, що я його обманюю.

— Хіба у тебе немає своїх подруг? — обурилася сестра.

— Та ж вони знайомі з моїм чоловіком. То як, допоможеш?

— Спробую когось запитати.

— Мені завтра потрібно організувати зустріч. Будь ласка, допоможи.

— Кажу ж, що спробую когось запитати! — розгнівалася Тамара.

— Дякую, — відповіла Лариса.

Після цієї розмови жінка почала обмірковувати, а заради чого вона все це затіяла? Чоловіка обманює, а гроші капають в кишеню матері з сестрою, яка навіть допомогти не хоче. 

Дмитра усі вважали подарунком долі для бідної Лариси. Він був перспективним чоловіком з чималою зарплатнею. Однак допомагати родичам дружини він відмовився. Точніше Дмитро знайшов їм вакансії, але ні свекруха, ні зовиця не прийшли на співбесіду. Тоді чоловік сказав, що забезпечувати ледацюг не буде і заборонив Ларисі витрачати гроші на вітер.

Тим часом дружина робила все, що в її силах: купувала по дві блузки, щоб одну віддати сестрі, продуктів також брала вдвічі більше, щоб частину відвезти матері. Усі ціни на їжу, взуття, косметику завищувала, а різницю віддавала рідним.

Настав вечір. Дмитро от-от мав повернутися з роботи. Лариса знову зателефонувала до Тамари. 

— У мене немає часу! — вигукнула вона.

— Якщо до завтра у мене не буде нікого, хто б підтвердив, що працює у мене домогосподаркою, то я розповім Дмитрові усю правду. Після цього грошей ви більше не отримаєте, — раптом розлютилася Лариса. Вона не знала, що здатна на такі слова і їй швидко стало соромно.

— Шантажуєш? Сестра називається. Знайду когось!

Лариса поклала трубку і опустила руки на свій живіт: «Малюк, а ти як думаєш, чи буде тато на нас сварити?» Останнім часом було не просто. Дитинка забирала багато сил та енергії. Постійно хотілося спати і важко було нагинатися. Погладивши живіт, Лариса пішла закінчувати прибирання. Її чоловік вже заплатив за вимиту ванну, тому потрібно було навести там порядок.

Саме там і розпочалися перейми. Коли Дмитро повернувся додому, то одразу викликав швидку, а о четвертій годині ночі він став батьком. Зранку до Лариси зателефонувала Тамара:

— Я про все домовилася. О 6 годині до тебе приїде Наталка. Вона має твій номер, а за проїзд повернеш їй кошти. 

— Тома, я народила, — прошепотіла Лариса.

— Що? Тоді навіщо я відклалася усі свої справи, щоб тобі домогосподарку знайти? Гаразд. Дзвони, коли випишуть з пологового і я пришлю Наталю. Бувай.

Лариса не дочекалася від сестри жодних привітань. Та жінка сподівалася, що принаймні її мати зрадіє. Після обіду пролунав ще один дзвінок:

— Яка чудова новина! Тепер можна буде купувати вживані речі для малюка і казати Дмитрові, що це нові та дорогі. А ще….

Лариса більше не хотіла слухати цих розмов. Вона зрозуміла, що її рідним на неї байдуже. Їх цікавила лише власна вигода, а чоловік мав рацію, коли казав, що це даремно витрачені гроші.

Тоді жінка зізналася у всьому своєму чоловікові. Вона пообіцяла, що більше не буде його обманювати.

— Я радий, що ти це усвідомила. А я ліжечко зібрав, тому чекаю на ваш приїзд, — усміхнувся Дмитро у відповідь.

А як ви вважаєте, чи потрібно допомогати своїм рідним з фінансами, якщо вони самостійно не хочуть працювати?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: