Життя після смерті дружини: Ліам Нісон розповів про депресію

Таке щире кохання було між ними! 

Знайти любов у той час, коли відповідальність і стрес загрожують поглинути нас, – це, звичайно, не просто. Але ті щасливчики, які дійсно знаходять любов не збираються її відпускати. І це справедливо для 67-річного актора Ліама Нісона. Зустрівши любов всього свого життя, він залишився вірним своїм обітницям бути з коханою, поки смерть не розлучить їх.  У Ліама Нісона і покійної дружини Наташі Річардсон є історія любові, яка вразить вас.

Ці два актори почали свою подорож назустріч один одному, коли вони зустрілися в 1993 році на сцені бродвейського шоу під назвою Анна Крісті. У той час Наташа була заміжня за продюсером Робертом Фоксом, але Ліам відчув особливу іскру, коли побачив красиву жінку і просто втратив голову.

«У мене ніколи не було такого роду вибухонебезпечної хімічної ситуації з актором або актрисою», – сказав Ліам Андерсону Куперу.

І чотири місяці по тому він зміг вивчити цю хімію, коли Наташа розлучилася, і обидва актори змогли розкритися один одному. Однак, вони все ще не знали, де вони знаходяться. Це тривало до тих пір, поки їй не виповнилося 30 років, і Ліам подарував їй картку, яка була досить платонічною. Не готова прийняти це, Наташа покликала його і сказала: «Це як лист від приятеля. Які у нас відносини?»

«Саме тоді я зрозумів, що дійсно люблю цю людину», – сказав Ліам газеті «Нью-Йорк Дейлі Ньюс». Я подумав: «Це реально і щиро, і це те, що повинно бути захищено». Закохавшись ще сильніше, влітку 1994 року Ліам і Наташа нарешті обмінялися клятвами.

Рік по тому у пари з’явився шанс народити свого першого сина. Назвавши його Майклом, вони познайомили його з його новим молодшим братом Даніелем всього 9 місяців по тому. Можливо, це був найщасливіший час для пари.

На жаль, це тривало не дуже довго. Доля розлучила їх, коли в 2009 році Наташа і Ліам вирушили в лижну поїздку в Канаду, де актрису спіткала трагедія. Наташа загинула під час катання на лижах. Ліам був убитий горем, а їхні сини спустошені. «Вона була на життєзабезпеченні», – сказав він. «Я прийшов до неї і сказав їй:  “Люба, ти вже не повернешся, ти вдарилася головою”. Акторові довелося прийняти важке рішення – відключити життєзабезпечення відповідно до побажань його дружини.

Минуло 10 років з тих пір, як вона померла, і акторові все ще важко впоратися з горем втрати його дружини. У інтерв’ю журналу «Loaded», він сказав: «Її смерть ніколи не була реальною. Вона як і раніше начебто не така. Зараз бувають періоди, коли я чую, як відчиняються двері, особливо так було перші пару років … ». «Я все ще думаю, що почую її». За словами “People”, його старший син Майкл навіть намагався взяти прізвище своєї матері, щоб знову відчути себе ближчим до неї.

Після довгих років боротьби зі смертю дружини актор нарешті вирішив знову вирушити на пошуки любові. Можливо, у нього були стосунки з піарником Фреей Сент-Джонстон, але це було недовго. Проте, Ліам Нісон шукає ту людину, яка зможе змусити його знову відчути іскри, як це було з його першим коханням, Наташею.

Ви вірите в таке щире кохання, яке було між цією зірковою парою? 

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector