Люблять не ідеальних, а тих, хто підходить

Моя подруга Рита – судмедексперт. Їй 42.

Рита має довгі пальці, які завжди холодні так само, як її погляд. Вона дивиться, наче вбивця. У Рити другий дан з айкідо, а працює вона судмедекспертом.  Рита курить, використовує мат і зовсім не боїться смерті. У Рити є чоловік на 9 років молодший – провідний архітектор. Це креативник ще той. Він пече найсмачніші торти, які я мала нагоду спробувати та вигадує казки двом синам близнюкам перед сном. Він і ходить до них по ночах, якщо Рита втомлюється. 

Інша моя подруга, Оля, – психолог в МНС.

Перший чоловік Олі – військовий. Вона психолог, яка відвідала не одну гарячу точку. Понад 12 років тому Оля стала вдовою і в неї залишився лише син. Але з часом вона знайшла своє друге кохання – відеооператора, який знімав репортаж про їхню рятувальну операцію. Вони довго дружили. Одного дня Оля потрапила в автокатастрофу і стала прикутою до інвалідного візка. Тоді то стало зрозуміло, що вони не можуть одне без одного. Одружилися, а через рік Оля встала на ноги. Син називає вітчима татом.

Маша – професор філософії.

Чоловік Маші любить її понад усе і всіх. Він інколи називає свою дружину-вчену Марією Анатолівною. Чоловік Маші дуже поважає її амбіції, хоча зовсім не розуміє тієї науки. У нього за плечима  лише школа, але це не завадило йому стати зразковим батьком, гарним господарем і власником великого виробництва деревообробних верстатів. Сім’я забезпечена, тому Маша з легкістю впадає в науку і будує плани. Наприклад, вона хоче поїхати в Китай на стажування. А чоловік лише “за”, тільки би коханій було добре.

Коли я чую, що жінка має бути такою, або іншою, якоюсь “правильною”, чи “ідеальною”, щоб її взяли заміж, я розумію, що маю справу з незрілими людьми. Бо кохають не ідеальний, а тих, з ким добре! 

Будьте такими, якими ви є, і вас такими обов’язково покохають!

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector