Мама робить своїм дочкам неймовірні зачіски, знімками яких ділиться в мережі

Плетіння – це цікавий варіант зачіски, яка поєднує в собі комфорт, красу та стиль. Спочатку коси були поширеними серед африканських племен і мали особливе значення, яке розповідало про статус людини, її вік, сімейний стан тощо. У сучасному світі вони набули широкого вжитку і популярності. 

Марія Боброва – це матір двох донечок, на головах яких можна побачити буквально витвір мистецтва. А все тому, що їхня матір захоплюється плетінням зачісок. 

Свої роботи жінка фотографує і демонструє в інтернеті. Ми зібрали приклади майстерних плетінь, від яких перехоплює подих. 

Марія почала плести креативні коси, коли її донькам набридли одноманітні зачіски з хвостиками. Спочатку жінка переглянула кілька відеоуроків, а потім перейшла від теорії до практики.

Жінка стверджує, що плести коси не так важко, як здається.

Перші спроби Марії займали у неї близько години часу, але з практикою вона навчилася справлятися за 10-20 хвилин.

Зачіски настільки стійкі, що дівчатка можуть ходити з ними декілька днів. 

8-річна Бріана та 6-річна Аріана обожнюють коси. Вони стверджують, що така зачіска додає їм впевненості в собі. Не менш приємною є увага оточуючих, які завжди захоплюються майстерністю їхньої матері. Дівчатка з юного віку намагаються підібрати влучні зачіски до своїх образів. 

Який варіант плетіння вам сподобався найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: